Yaprak Psikiyatri

13 yıldır Adana'da hizmet veren Yaprak Psikiyatrik ve Psikolojik Danışmanlık, her yeni günün yeni bir başlangıç olduğu inancıyla çalışıyor. Her yaş grubundan bireyin yaşamında karşılaşması mümkün olan sorunlara çözüm getirmeye çalışan kurum, sağlıklı ve bilinçli bir toplum olgusunun yerleşebilmesinin bireylere verilecek olan önemle gerçekleştirilebileceğini hatırlatıyor.

Biz de Erkan Koleji olarak çözüm ortağımız olan Yaprak Psikiyatrik ve Psikolojik Danışmanlık ile iş birliği içerisinde çalışıyoruz. Sınav kaygısı, stresle başa çıkma yolları, gelecek endişesi… gibi öğrencilerde sıkça görülen problemlerde en doğru çözüm yollarını bulup, öğrencilerimizi en doğru şekilde yönlendirebilmek için birlikte hareket ediyoruz.

Öğrencilerimizin motivasyonlarını arttıracak etkinlikler ve uygulamalar ile derslere daha iyi odaklanabilmelerinde onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kaygı ve dikkat ölçme testlerimizle öğrencilerin stres durumlarını gözlemliyor, gerektiği noktalarda destek veriyoruz. Nefes çalışmaları gibi birçok yöntem ile öğrencilerin streslerinden kolayca kurtulmalarını istiyor, hayat boyu onlara yardımcı olacak uygulamalar öğretiyoruz.

Yaprak Psikiyatrik ve Psikolojik Danışmanlık ile sadece öğrencilerimize de değil, veli ve öğretmenlerimize de eğitim konusunda karşılaştıkları sorunlarda çözümler üretiyoruz. Özellikle çocukların motivasyonunu arttırma, onların çalışma isteklerini güdüleme… gibi konularda ebeveyn ve öğretmenlerimize destek oluyoruz. Öğrencilerimizin başarısını arttırabilmek, sınav streslerini yenmelerinde yardımcı olmak için hep birlikte çalışıyoruz. Öğretmenlerimiz, velilerimiz ve çözüm ortaklarımızla birlikte çocuklarımızı iyi bir geleceğe hazırlamak için iş birliği yapıyoruz.

Yaprak Psikiyatrik ve Psikolojik Danışmanlık işinde uzman, oldukça başarılı isimlerle çalışıyor. Cine 5 TV’de “Yaşamdan Bir Yaprak” adlı kendi programını yapmaya başlayan Psikiyatris Dr. Sabri Yurdakul, aynı zaman da yazmış olduğu “Annemi Nasıl Çıldırttım?”, “Anne Artık Ben Büyüdüm!”, “Çok Çalışarak Sınav Kazanılmaz!”, “Anne-Baba, Bu Kitabı Oku!”, “Öğretmenin El Kitabı” gibi kitaplarla da tanınan bir isim.