ERKAN OKULLARI OLARAK, ADANA SAĞLIK FESTİVALİ’NDE YERİMİZİ ALDIK!

Erkan Okulları olarak, Adana Sağlık Festivali'nde yerimizi aldık. 14-15-16 Mart'ta Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'ndeki stadımıza sizleri de beklemekteyiz.

14 Mart 2019

İSTİKLAL MARŞI’MIZIN KABULÜNÜN 98. YIL DÖNÜMÜNÜ ANDIK

“Allah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın” diyen Mehmet Akif ERSOY’un eseri olan İstiklal Marşı’nın kabulünün 98. yıl dönümünü andık. 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü etkinliğimiz; saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı, öğretmenlerimizin günün anlam ve önemine dair konuşmaları, öğrencilerimizin şiirleri ve oratoryo gösterisi ile devam etti. İstiklal Marşı’mızın yazarı Mehmet Akif Ersoy’un hayatı ve kişiliğini anlatan kısa film ile devam eden etkinliğimiz, İstiklal Marşı’mızın, Mehteran seslendirmesi ile son buldu. Etkinlikte emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz. Etkinliğimiz ile ilgili görüntüleri instagram hesabımızda bulunan IG TV kanalımızdan izleyebilirsiniz.

ERKAN KOLEJİ’NDE BAŞARILAR ARDI ARDINA GELMEYE DEVAM EDİYOR!

Erkan Koleji'nde başarılar ardı ardına gelmeye devam ediyor! 5. sınıf öğrencimiz Dilay TEZEL Okullar arası Ritmik Jimnastik Müsabakasında dereceye girerek İl 3.'sü olmuştur.Öğrencimizi tebrik ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.

HAKAN MENGÜÇ’ÜN KOLEJİMİZDE YAPMIŞ OLDUĞU SEMİNERE BASINDAN BÜYÜK İLGİ!

Erken Koleji ve Girne Amerikan Üniversitesinin iş birliği ile düzenlenen Hakan Mengüç'ün semineri basında geniş yer buldu.İlginiz için teşekkür ederiz.

08 Mart 2019

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN SERDAR HATİPOĞLU BASKETBOL TAKIMIMIZ İLE BULUŞTU

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Serdar HATİPOĞLU; Genel Koordinatör İzzettin YÜZÇELİK, basketbol takımımız ve öğretmenleri ile toplantı gerçekleştirdi. Serdar HATİPOĞLU, toplantıda basketbol takımımızla gurur duyduğunu ve Türkiye birinciliği için takımımızdan emin olduğunu dile getirdi ve Kolejimize kazandırmış oldukları zaferler için takımımızı ve öğretmenlerini tebrik etti.

07 Mart 2019

FEN VE ANADOLU LİSEMİZDE KARAGÖZ VE HACİVAT GÖSTERİSİ

Erkan Koleji Anadolu Lisesi 9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı dersinin 6. ünite konusu olan “Geleneksel Türk Halk Tiyatrosu”, Öğretmenimiz Çimen YALÇIN tarafından tiyatro salonunda anlatıldı. Geleneksel Türk Halk Tiyatrosu başlıklarından olan “Karagöz ve Hacivat”konusu ise Oğuz ÖZTAŞ ve ekibinin canlı performansı ile perdelendi. Oldukça keyifli olan anlatımdan kesitler izlemek için Erkan Koleji İnstagram sayfamızda bulunan İG TV kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

06 Mart 2019

ERKAN KOLEJİNDEN MUAY THAİ TÜRKİYE İKİNCİLİĞİ

Erkan Koleji, Anadolu Lisesi öğrencimiz Kaan TATAR, Türkiye Muay Thai Gençler Şampiyonası ikincisi oldu. Okul müdürümüz Egemen YEŞİL tarafından plaketle ödüllendirilen öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

05 Mart 2019

BASKETBOL TAKIMIMIZDAN ŞİMDİ DE BÖLGE ŞAMPİYONLUĞU ZAFERİ!

Kolejimizin basketbol takımı Kilis ilinde düzenlenen Basketbol Yıldız Erkek Bölge Şampiyonası'nda sırasıyla Ankara Arı Koleji, Antalya İstek Vakfı ve Niğde ODTÜ Koleji'nin takımları ile yapmış olduğu maçları zaferle sonuçlandırarak Bölge Şampiyonu oldu. Takımımız, kazanmış olduğu şampiyonluk ile 21 martta yapılacak olan Türkiye Şampiyonasının ikinci basamağı olan Anadolu Şampiyonasına gitmeye hak kazandı. Basketbol takımımızın bu başarısını tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz.

05 Mart 2019

HAKAN MENGÜÇ KOLEJİMİZİN KAMPÜSÜNDE ÖĞRENCİLERMİZ İLE BULUŞTU

Özgüven Geliştirmenin Yolları ve Stres Yönetimi" konulu semineri ile Hakan MENGÜÇ bugün Koleji'mizde öğrencilerimizle buluştu. Girne Amerikan Üniversitesi ve Kıbrıs Amerikan Üniversitesi'nin işbirliği ile enerji dolu geçen seminer sonunda ney ve semazen gösterisi ile güzel ve duygu dolu bir kapanış oldu. Oldukça keyifli geçen seminer videolarını Erkan Koleji instagram hesabında bulunan IG Tv kanalından izleyebilirsiniz.

04 Mart 2019

SATRANÇ TURNUVAMIZIN KAZANANLARI BELLİ OLDU!

M1 AVM'nin katkılarıyla Kolejimiz tarafından bu yıl 9.'su düzenlenen Geleneksel Satranç Turnuvamız sona erdi. 200 öğrencinin katıldığı turnuvamızda, Minikler, Küçükler ve Gençler kategorilerinin birincileri belirlendi. Dereceye giren öğrencilerimiz %100'e varan eğitim bursu kazandılar. Satranç Öğretmenimiz Gökhan ÖLMEZOĞLU’nun direktörlüğünü yaptığı, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Satranç İl Temsilcisi Yalçın GERGEROĞLU'nun da desteklerinin bulunduğu turnuva 6 tur olarak gerçekleşti. 2 gün süren ve hızlı satranç oyun kurallarının uygulandığı turnuvada; Minikler'de Artun ARLIER, Osman Mert EREZ, İzzet Eymen KOÇYİĞİT, Küçükler'de Aytuğ Kaan ERTAN, Mehmet YILMAZ, Hüseyin Kayra DÖRTGÖZ, Gençler'de ise Ömer Mete ZENGİN, İlayda BOĞA, Barkan GÖK isimli öğrenciler dereceye girdiler. Şampiyon sporculara plaketleri ve madalyaları Erkan Eğitim Kurumları Genel Koordinatörümüz İzzettin YÜZÇELİK, Halkla İlişkiler Müdiresi Aycan TEZCAN KORKUT, İlkokul-Ortaokul Müdiresi Nazmiye ÇABUK, Anaokulu Müdiresi Nema ALTUNTAŞ, İlkokul-Ortaokul Mdr. Yrd. Cihan FEDAKAR tarafından verildi. Turnuvanın her 3 kategorideki şampiyonları plaketlerini alırken aynı zamanda okulumuzdan yüzde 100, ikincileri yüzde 80, üçüncüleri ise yüzde 60 eğitim bursu kazandılar. Ödül töreninde konuşan Genel Koordinatörümüz İzzettin YÜZÇELİK ve Satranç öğretmenimiz Gökhan ÖLMEZOĞLU, turnuvaya katılan öğrencileri ve 2 gün boyunca çocuklarının geleceği için turnuvamızda bulunan ailelerini kutladılar.

03 Mart 2019

SATRANÇ TURNUVAMIZ BAŞLADI

Kolejimiz tarafından bu yıl 9.’su düzenlenen Geleneksel Satranç Turnuvası M1 AVM’nin katkıları ile bugün başladı. 200 öğrencinin katıldığı ve Minikler, Küçükler, Gençler olarak 3 ayrı kategoride gerçekleştirilen turnuvamızın ilk yarısı tamamlandı. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Satranç İl Temsilcisi Yalçın GERGEROĞLU’nun da desteklerinin bulunduğu turnuvamızda; öğrenciler dereceye girebilmek için kıyasıya mücadele ettiler. Dereceye giren öğrenciler ise 3 Mart Pazar günü turnuvamızın devamında belirlenecek. Turnuvamızdan kesitleri ve turnuvanın devamını izlemek için instagram sayfamızda bulunan IG TV kanalımızı takip edebilirsiniz.

02 Mart 2019

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN SERDAR HATİPOĞLU ANAOKULU ÖĞRETMENLERİMİZ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Serdar HATİPOĞLU; Genel Koordinatör Izzettin YÜZÇELİK, Okul Müdürü Nazmiye ÇABUK, Halkla Ilişkiler Müdürü Aycan TEZCAN KORKUT, Anaokulu Müdürü Nema ALTUNTAŞ ve Anaokulu öğretmenlerimiz ile toplantı gerçekleştirdi. Anaokulumuzun dahada geliştirilmesi ve etkinlikler hakkında karşılıklı bilgi alışverişleri yapıldı.

02 Mart 2019

HAKAN MENGÜÇ ERKAN KOLEJİ’NDE!

Özgüven Geliştirmenin Yolları ve Stres Yönetimi" konulu eğitim semineri ile Hakan MENGÜÇ, 4 Mart saat 10.00'da Girne Amerikan Üniversitesi işbirliği ile Erkan Koleji Kampüsümüzün Konferans salonunda. Lise öğrencilerimizin katılacağı, önemli ve etkili bilgileri içeren semineri sosyal medya hesaplarımızdan ve IG TV kanalımızdan takip edebilirsiniz.

01 Mart 2019

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN SERDAR HATİPOĞLU YABANCI DİL ZÜMRESİ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Serdar HATİPOĞLU; Genel Koordinatör İzzettin YÜZÇELİK ve Kolejimizin yabancı dil öğretmenleri ile toplantı gerçekleştirdi. Yabancı dillerin daha etkin kullanılmasının sağlanması amaçı ile yapılan toplantıda karşlıklı bilgi alışverişleri yapıldı.

28 Şubat 2019

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN SERDAR HATİPOĞLU ÖĞRETMENLERİMİZ İLE SINAVA YÖNELİK TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Serdar HATİPOĞLU; Genel Koordinatör İzzettin YÜZÇELİK, Okul Müdürü Nazmiye ÇABUK ve ortaokul öğretmenleri ile birlikte LGS Sınavı konu merkezli toplantı gerçekleştirdi. Sınava yönelik çalışma programları, öğrenci motivasyonu, etüt programları vb. konuların işlendiği toplantıda yapılan bilgi alışverişi ile haftaya verimli bir başlangıç yapıldı.

25 Şubat 2019

SATRANÇ TURNUVASI KAYITLARI DOLMUŞTUR.

2-3 Mart'ta yapılacak olan Erkan Koleji Geleneksel Satranç Turnuvası kayıtları dolmuştur. Yoğun ilginiz için teşekkür ederiz.

21 Şubat 2019

SOKAK HAYVANLARININ KORUNMASI KONULU SEMİNERE ÖĞRENCİLERİMİZDEN YOĞUN İLGİ

Adana Barosu Hayvan Hakları Komisyonu Başkanı Avukat Gülşah GÖRÜR'ün Hayvan Sevgisi ve Sokak Hayvanlarının Korunması ile ilgili verdiği etkili seminere Erkan Koleji öğrencilerimizin meraklı soruları eşlik etti. Hayvan sevgisi ve ilgisi dolu dolu olan öğrencilerimize ve Avukat Gülşah GÖRÜR'e teşekkür ederiz. Erkan Koleji instagram IG TV kanalımızdan seminerle ilgili kısa kesitler izleyebilirsiniz.

14 Şubat 2019

BASKETBOL TAKIMIMIZDAN ZAFER KUTLAMASI

Kolejimizin basketbol takımı, Okullar Arası Yıldız Erkek Basketbol Turnuvasında Bilfen Okulları, Gündoğdu Koleji ve Başkent Okulları ile yapmış olduğu maçlarda, sırasıyla ilk gün 102-40, ikinci gün 77-43, üçüncü gün 66-50 sayı alarak il birincisi olmuştur. Adana Yıldız Erkek Basketbol İl Birinciliğini, Seyhan Otel'de gerçekleştirdikleri zafer yemeği eşliğinde Kolejimize kazandırdıkları kupanın tadını çıkaran öğrencilerimizi ve takım koçlarını tekrardan tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz.

09 Şubat 2019

BASKETBOL TAKIMIMIZ ÖDÜL TÖRENİNDE ZAFERLERİNİ KUTLADILAR

Ortaokullar arası Yıldız Erkek Basketbol müsabakasında 1. olan ve Liseler Arası Genç Erkek Basketbol müsabakasında 2. olan basketbol takımlarımız, Adnan Menderes Spor Salonu'nda yapılan ödül töreninde kupalarını aldılar. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü önderliğinde yapılan ve Milli Eğitim Müdürü, müdür yardımcıları, bir çok şube müdürünün katıldığı törende öğrencilerimiz bir kez daha kazanmış oldukları kupanın sevincini ve coşkusunu yaşadılar.

07 Şubat 2019

ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİMİZDEN DUYGULANDIRAN ŞİİR DİNLETİSİ

Adana’nın öncü eğitim kurumlarından Erkan Koleji’nde anadolu lisesi öğrencilerimizin sunduğu şiir dinletisi, izleyenlere duygu yüklü onlar yaşattı.

18 Ocak 2019

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILININ İLK YARISINI TAMAMLADIK

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı'nın ilk yarısını başarıyla tamamladık. Karnelerini coşku ve neşe içerisinde alan öğrencilerimize Kolejimizin öğretmenleri tarafından hazırlanan "Yarı Yıl Çalışma Kitapçıkları" hediye edildi. Karnelerini alan öğrencilerimizi tebrik ederiz ve iyi tatiller dileriz.

18 Ocak 2019

© 2018 ERKAN KOLEJİ | Tüm Hakları Saklıdır

Adana web tasarım, web yazılım, reklam hizmetleri