ANAOKULU ÖĞRENCİLERİMİZ 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI'NI BÜYÜK BİR COŞKUYLA KUTLADI

Erkan Koleji Anaokulumuz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğini çoşku içerisinde gerçekleştirdi. Yarınlarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Etkinlikte emeği geçen öğrenci ve öğretmenlerimizi kutluyor, bizleri yalnız bırakmadıkları için velilerimize teşekkür ediyoruz. Instagram IG TV kanalımızdan etkinlik gösterilerini izleyebillirsiniz

20 Nisan 2019

AKDAM'A DESTEK AMACIYLA YAPILAN KERMESİMİZ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

AKDAM'a (Adana Kadın Dayanışma Merkezi ve Sığınma Evi Derneği) destek amacıyla gerçekleştirdiğimiz bahar şenliği tadında kermesimiz oldukça keyifli anlara şahit oldu. Akdam Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Önortaç ve dernek yönetim kuruluna, bizi zumba dansları ile destekleyen Zin Mine Mutlupoyraz ve Zin Omar Zalt’a, her etkinliğimizde yanımızda olan sevgili velilerimiz ve öğrencilerimize teşekkür ederiz. Instagram IG TV kanalımızdan kermes etkinlerimizi izleyebilirsiniz.

19 Nisan 2019

YAZ OKULU KAYITLARIMIZ BAŞLADI

Yaz okulu kayıtlarımız başladı. Detaylı bilgi için erkankoleji.k12.tr veya 444 24 57 numaralı telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.

18 Nisan 2019

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN SERDAR HATİPOĞLU İLKOKUL ÖĞRETMENLERİMİZ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Serdar HATİPOĞLU, Genel Koordinatör İzzettin YÜZÇELİK, Koordinatör Burak HATİPOĞLU, Okul Müdürü Nazmiye ÇABUK, Halkla İlişkiler Müdürü Aycan TEZCAN KORKUT ve ilkokul öğretmenleri ile birlikte toplantı gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda öğrencilerimizin genel eğitim durumları, ders planlamaları, eğitim süreçleri vb. konularda değerlendirmeler yapıldı.

16 Nisan 2019

REHBER ÖĞRETMENLERİMİZ "SINAV KAYGISI VE ERGEN PSİKOLOJİSİ" KONULU SEMİNERE KATILDILAR

Erkan Okulları, Rehber öğretmenleri ''Sınav kaygısı ve Ergen Psikolojisi'' konulu Uzman Psikolog Sibel Düzakın'ın gerçekleştirtirdiği seminere katıldılar.

16 Nisan 2019

ERKAN KOLEJİ VE AKDAM ADANA YETKİLİLERİ 19 NİSAN'DA SOSYAL SORUMLULUK PROJESİNDE BİR ARAYA GELECEKLER

Ağaç yaşken eğilir diyoruz, küçüklere kadın haklarını öğretiyoruz düşüncesi ile ortak paydada buluşan Erkan Koleji ve Akdam Adana (Adana Kadın Dayanışma Merkezi ve Sığınma Evi Derneği) yetkilileri 19 Nisan Cuma günü sosyal sorumluluk projesinde biraraya gelecekler. Proje öncesi İlkokul ve Ortaokul Müdürü Nazmiye ÇABUK, Halkla İlişkiler Müdürü Aycan TEZCAN KORKUT, dernek yetkililerini ziyarette bulundu.

12 Nisan 2019

ANAOKULUMUZUN "İYİLİK YAP İZİ KALSIN" PROJESİ BASINDA GENİŞ YER BULDU

Erkan Koleji Anaokulu, öğretmen, öğrenci ve veli işbirliği ile başlatılan “iyilik yap izi kalsın” projesi basında da oldukça geniş yer buldu. İlginiz için teşekkür ederiz.

09 Nisan 2019

FEN VE ANADOLU LİSEMİZİN GELENEKSEL 3. İNGİLİZCE KARAOKE YARIŞMASI

Geleneksel 3. İngilizce Karaoke yarışması, İngilizce öğretmeni Gonca TOKCAN moderatörlüğünde Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi öğrencileri arasında gerçekleştirildi. Yarışma, kolejimiz öğrencilerinin dans gösterileri ile son buldu. Jüri üyelerinin seçtiği öğrencilerimize ödülleri Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU tarafından takdim edildi.

06 Nisan 2019

6. SINIF ÖĞRENCİMİZDEN ORTADOĞU HASTANESİNDEKİ HASTALAR İÇİN KEMAN DİNLETİSİ

Müzik ruhun olduğu kadar sağlığında gıdasıdır anlayışı ile; anlaşmalı kurumumuz olan Ortadoğu Hastanesi ile beraber kanser haftasıyla dolayısıyla, Kolejimiz Müzik öğretmeni Gökcan Ovacıklı ve 6. Sınıf öğrencimiz Duru Bulur keman dinletisi gerçekleştirdiler. Onkoloji Uzmanı Aynur Eken ve hastalar pasta keserek bu anlamlı günde, farkındayız kanseri yeneceğiz dediler.

06 Nisan 2019

7. ULUSLARARASI PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİ ERKAN KOLEJİNDE

7. Uluslararası Portakal Çiçeği Festivalini, Erkan Koleji öğrencilerimiz kampüsümüzde çoşku içerisinde kutladılar

05 Nisan 2019

ERKAN KOLEJİNDE BAŞARILAR ARDI ARDINA GELİYOR

Erkan Koleji Yıldız Kız Yüzme Yarışları kapsamında; 50 metre kurbağa Adana 1. Ada Merve PAS 200 metre karışık Adana 1. Ada Merve PAS 100 metre serbest Adana 2. Ada Merve PAS Grup yarışlarında ise; 4*100 karışık bayrak Adana 1. Erkan Koleji 4*100 serbest bayrak Adana 1. Erkan Koleji Toplamda, Yıldız Kız Takımı Adana 3. olmuştur. Erkan Koleji Yıldız Erkek Yüzme Yarışları kapsamında; 200 metre serbest Adana 4. Bora Kaan YILERİ olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

05 Nisan 2019

7. ULUSLARARASI PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİNİ KUTLUYORUZ

7. Uluslararası Portakal Çiçeği Festivalini, öğrencilerimiz kolejimizin kampüsünde 5 Nisan Cuma günü çoşku ile kutlayacak.

02 Nisan 2019

2 NİSAN DÜNYA OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ

Otizm eksiklik değil, sadece bir farklılıktır. Sen de otizmin farkında ol.

02 Nisan 2019

ERKAN KOLEJİ BASKETBOL TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞUNDA!

Erkan Koleji basketbol takımımız Türkiye Yıldız Erkek Basketbol Yarı Finallerinde şampiyon olarak, Türkiye şampiyonluğu için 8 okul arasına girmiştir. Öğrencilerimizi tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz.

ERKAN KOLEJİ GELENEKSEL 8. SATRANÇ TURNUVAMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

Adana’da eğitim sektöründeki başarısı her yıl yükselen, öğrencilerimizin eğitiminin yanı sıra sosyal, sportif faaliyetleriyle geleceğe hazırlayan Erkan Koleji’mizin Geleneksel Satranç Turnuvası’nın 8’incisi yapıldı. M1 Adana AVM’nin katkılarıyla yapılan turnuvada ilk 3 dereceye giren sporcular, yüzde 100’e varan oranlarda burs kazandılar. M1 Adana AVM’de yapılan satranç turnuvasına yaklaşık 200 sporcu katıldı. Satranç Öğretmenimiz Gökhan Ölmezoğlu’nun direktörlüğünü yaptığı turnuva, 7 tur İsviçre sistemine göre gerçekleşti. 2 gün süren ve hızlı satranç oyun kurallarının uygulandığı turnuvada; Minikler’de Utku Akarslan, Çınar Arpacı ve Burak Efe Kurban, Yıldızlar’da Ataman Öztürk, Oğuz Ulusçutürk ve Mustafa Kaan Akkaya, Gençler’de ise Arda Beşe, Berkay Semitay ve Utku Mermer ilk 3’e giren sporcular oldular. Şampiyon sporculara plaketleri ve madalyaları Erkan Eğitim Kurumları Genel Koordinatörümüz İzzettin Yüzçelik, Koordinatör Atilla Evren, İlkokul-Ortaokul Müdürü Nazmiye Çabuk, Anaokulu Müdürü Nema Altuştan tarafından verildi. Turnuvanın her 3 kategorideki şampiyonları Okulumuzdan yüzde 100, ikincileri yüzde 80, üçüncüleri ise yüzde 60 eğitim bursu kazandılar. Ödül töreninde konuşan Genel Koordinatörümüz İzzettin Yüzçelik, turnuvaya katılan öğrencileri ve ailelerini kutlayarak, “Okullar sadece eğitimle, öğretmekle kalmaz, sosyal faaliyetlerde de vardır. Cumhuriyetimizin emanetçileri, geleceğimiz, yarınlarımız olan Atatürk çocuklarını anne-babalarımızın da büyük fedakarlığıyla geleceğe hazırlıyoruz” dedi.

16. ODTÜ SAS GELENEKSEL SUALTI HOKEYİ TURNUVASINDA TAKIMIMIZDAN 2. LİK BAŞARISI

16. ODTÜ SAS Geleneksel Sualtı Hokeyi Turnuvası'nda, takımımız Erkekler B grubu 2. si oldu. Turnuvaya ev sahipliği yapan ODTÜ'ye turnuvada göstermiş oldukları ilgi ve dostluk için teşekkür ederiz. Erkan Koleji Sualtı Hokeyi takımımızı başarılarından dolayı tebrik ederiz.

20 Mart 2019

YABANCI DİL ZÜMREMİZ HEM BİLGİ HEM EĞLENCE DOLU OLAN UES ELT SEMİNERİNE KATILDILAR

Erkan Koleji Yabancı Diller Bölüm Başkanı İpek ÖZ liderliginde Ilkokul ve Ortaokul Ingilizce Öğretmenlerimizden Sedef GÖÇENER, Fatma ALKAN, Tuğba BÜKER, İlayda ERTAN ve Mustafa Kemal SAZAK Richmond, Helbling, Black Cat ve Highlights ortaklığında Antalya'da yapılan PEACE temalı Ues Elt seminerlerine katılmıştır. Sunay AKIN, Eduardo TRINDADE, Olha MADYLUS, Jeremy HARMER, Paul SELIGSON, Christine FRENCH CULLY, Gavin BIGGS, Andy SHAFFRON, Will GORDON, Ali ASHOURI, Özlem ŞENEL, Sam WHITTAM ve Steven OGDEN gibi isimlerin vermiş olduğu eğitimlere ve aktivitelere katılarak keyifle yepyeni bilgiler edinmişlerdir. Interaktif çalışmalara katılarak sınıf içerisinde kullanabilecekleri yeni oyunlar ve aktiviteler öğrenerek bilgilerini tazelemişlerdir.

20 Mart 2019

DÜNYA YAŞLILAR HAFTASI KUTLU OLSUN!

Dün ile bugün arasında köprü olan, milli tarihimizi, değerlerimizi, örf ve adetlerimizi bugünlere taşıyan, hayatın, yaşamın ve insan olmanın anlamını bulmamızda önderlik yapan, hayatımızın en değerli varlıklarının; "Dünya Yaşlılar Haftası" kutlu olsun.

18 Mart 2019

ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 104. YILINI ANDIK!

Erkan Okulları; Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Fen ve Anadolu Lisesi, Sağlık Meslek Lisesi, 18 Mart Çanakkale Zaferi anma etkinliğini gerçekleştirdi. Etkinlik saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Genel Koordinatörümüz İzzettin YÜZÇELİK, Sağlık Meslek Lisesi Tarih Öğretmenimiz Ferhat ÖZDEMİR’in konuşmalarının ardından Ortaokul, Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi öğrencilerimiz şiirlerini okudu. Anaokulu öğrencilerimizin tiyatro gösterisi ve Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerimizin oratoryo gösterisi ile etkinliğimiz son buldu. Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT, Anaokulu Müdürümüz Nema ALTUNTAŞ İlkokul ve Ortaokul Müdürümüz Nazmiye ÇABUK, Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi Müdürümüz Egemen YEŞİL, Sağlık Meslek Lisesi Müdürümüz Abdullah YAKAR’ın katılımından dolayı teşekkür ederiz. Etkinlikte emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz. Etkinliğimize ait görüntüleri IGTV kanalımızdan izleyebilirsiniz. 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 104. yıldönümünde Aziz şehitlerimizi saygıyla anıyoruz. Ruhları şad olsun.

18 Mart 2019

14 MART TIP BAYRAMI’NI KUTLADIK

Anadolu Lisesi Öğrencilerimiz 14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle Hastane çalışanlarının tıp bayramını kutladı

14 Mart 2019

14 MART DÜNYA Pİ GÜNÜ’NÜ KUTLADIK!

Erkan Koleji; İlkokulu, Ortaokulu, Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi 14 Mart Dünya Pi Gününü kutladı. Kolejimizin Koordinatörü Burak HATİPOĞLU, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin katılımı ile renkli görüntüler yaşandı. Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

14 Mart 2019

© 2018 ERKAN KOLEJİ | Tüm Hakları Saklıdır

Adana web tasarım, web yazılım, reklam hizmetleri