ANAOKULU 5 YAŞ GRUBU ÖĞRENCİLERİMİZ EĞLENEREK ÖĞRENMENİN TADINI ÇIKARIYOR

Erkan Koleji Anaokulu 5 yaş grubu öğrencilerimiz bugün, Çocuk Yoga Eğitmeni Figen UÇAR’la birlikte eğlenerek öğrenmenin tadını çıkardılar.

31 Mayıs 2019

ERKAN KOLEJİ'NDE BAŞARILAR ARDI ARDINA GELMEYE DEVAM EDİYOR

Okullararası Adana Şampiyonası Minik B Erkek grubu yarışlarında; Osman Erdem ERDEMLİOĞLU Kuzey EVREN Güney EVREN Mustafa Şahin ÖZDURAN 50 m Karışık Bayrak yarışmasında takım olarak Adana 1. oldular. Yarışların toplamında Erkan Koleji Adana 2. oldu. Okullararası Adana Şampiyonası Minik B Kız grubu yarışlarında; Cemile Asya HATİPOĞLU 100 m Serbest müsabakasında 4. olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

31 Mayıs 2019

YILIN YILDIZ SINIFINI SEÇTİK

Erkan Koleji İlkokulu, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı boyunca en temiz olan sınıfını belirledi. Temiz ve düzenli olma alışkanlıklarını kazanan sınıfımız “⭐️Yıldız Sınıfı” olarak bu yılı tamamladılar. Hayatları boyunca temizlik alışkanlıklarını sürdürmelerini dileriz.

29 Mayıs 2019

YILIN GÜNEŞ SINIFINI SEÇTİK

Erkan Koleji İlkokulu, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı boyunca en iyi beslenen sınıfını belirledi. Düzenli beslenme alışkanlıklarını kazanan sınıfımız “

29 Mayıs 2019

ERKAN KOLEJİNDE COŞKU VE DUYGU DOLU MEZUNİYET TÖRENİ

Erkan Koleji Geleneksel Mezuniyet Töreni kapsamında, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının kutlamasını kampüsümüzde gerçekleştirdik. Yönetim Kurulu Başkanımız Serdar HATİPOĞLU, Eşi Özlem HATİPOĞLU, Genel Eğitim Koordinatörümüz İzzettin YÜZÇELİK, Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, İlkokul ve Ortaokul Müdürümüz Nazmiye ÇABUK, Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi Müdürümüz Egemen YEŞİL, Anaokulu Müdürümüz Nema ALTUNTAŞ, Sağlık Lisesi Müdürümüz Abdullah YAKAR, Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve değerli velilerimizin katılımı ile gerçekleşen mezuniyet törenimiz çoşku ve duygu dolu anların yaşanmasına vesile oldu. gecemiz canlı müzik ve geleneksel etli pilav ikramı ile sona erdi. Bu güzel geceye katılan değerli misafirlerimize teşekkür eder, mezun olan öğrencilerimize sağlık ve başarı dolu bir hayat dileriz, yolunuz açık olsun.

25 Mayıs 2019

12. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ GURURLA TAŞIDIKLARI KUTSAL EMANETLERİNİ 11. SINIF ÖĞRENCİLERİNE TESLİM ETTİLER

Erkan Koleji Geleneksel Mezuniyet Töreni kapsamında, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının kutlamasını kampüsümüzde gerçekleştirdiğimiz programımızın bayrak teslim töreninde; 12. sınıf öğrencilerimizin gururla taşıdıkları kutsal emanetleri olan Türk Bayrağımızı ve Erkan Koleji flamasını, 11. sınıf öğrencilerine teslim ettiler. 11. Sınıf öğrencilerimiz de gururla aldıkları emanetlerini aynı gururla taşıyıp gelecek nesillere emanet edeceklerini dile getirdiler.

25 Mayıs 2019

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SERDAR HATİPOĞLU ORTAOKUL VE LİSE BİRİNCİSİ ÖĞRENCİLERİMİZE PLAKET VE SERTİFİKALARINI TAKDİM ETTİ

Erkan Koleji Geleneksel Mezuniyet Töreni kapsamında, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının kutlamasını kampüsümüzde gerçekleştirdiğimiz programımızda; Yönetim Kurulu Başkanımız Serdar HATİPOĞLU okul birincilerine plaket ve sertifikalarını takdim etti. Ortaokul birincisi öğrencimiz Umut OK ile yaş kütüğüne ismini yazdıran Anadolu Lisesi birincisi öğrencimiz Ozan BAKAR'ı tebrik ederiz. Bundan sonraki yaşamlarında sağlık, mutluluk ve kariyer dolu bir hayat temenni ederiz.

25 Mayıs 2019

MEZUN OLAN ÖĞRENCİLERİMİZE PLAKET VE SERTİFİKALARI TAKDİM EDİLDİ

Erkan Koleji Geleneksel Mezuniyet Töreni kapsamında, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının kutlamasını kampüsümüzde gerçekleştirdiğimiz programımızda; mezun olan öğrencilerimize plaket ve başarı belgeleri takdim edildi. Yönetim Kurulu Başkanımız Serdar HATİPOĞLU, Genel Koordinatörümüz Izzettin YÜZÇELİK, Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Nazmiye ÇABUK, Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Egemen YEŞİL, Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT ve öğretmenlerimiz tarafından plaket ve sertifikaları verilen tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.

25 Mayıs 2019

ERKAN KOLEJİNDE OKUL DIŞARIDA VE OYUN OYNAMA GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Okul dışarıda günü kapsamında açık havada öğrenmeyi ve eğlenmeyi geleneksel oyunlar eşliğinde Koleji'mizin kampüsünde gerçekleştirdik. Çocuklarımızın mutluluğunun gözünden okunduğu bu güzel etkinlikte emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

23 Mayıs 2019

5. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ MODERN CINDIRELLA OYUNUNU SAHNELEDİLER

Erkan Koleji Ortaokulu 5.sınıf öğrencilerimiz Modern Cinderella oyununu sahnelediler. Yabancı Diller Bölüm Başkanımız İpek ÖZ, İngilizce Öğretmenlerimiz; Tuğba BÜKER, Mustafa Kemal SAZAK, Duygu KAR, Tuba KAYA ve Inga DEMİR’in moderatörlüğünde hazırlanan güncel hayata uyarlanmış Modern Cinderella oyunumuza; Genel Eğitim Koordinatörümüz İzzettin YÜZÇELİK, Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, İlkokul ve Ortaokul Müdürümüz Nazmiye ÇABUK, Fen ve Anadolu Lisesi Müdürümüz Egemen YEŞİL, Sağlık Meslek Lisesi Müdürümüz Abdullah YAKAR, Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT, öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin katılımı ile gerçekleştirildi. Müzik öğretmenimiz Tuğçe KÜTÜKOĞLU, Koordinatörümüz BURAK HATİPOĞLU, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimize verdikleri emeklerinden dolayı teşekkür ederiz

22 Mayıs 2019

19 MAYIS'TA ULU ÖNDERİMİZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü SAYGI, SEVGİ VE MİNNET İLE BİR KEZ DAHA ANDIK

Erkan Koleji Fen ve Anadolu lisesi, ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerimiz ile beraber 19 Mayıs'ta Ulu Önderimiz Atatürk’ü saygı ve sevgi ile bir kez daha andık. Genel Eğitim Koordinatörümüz İzzettin YÜZÇELİK, Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Egemen YEŞİL, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Nazmiye ÇABUK, Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin katıldığı törenimiz; Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından, tarih öğretmenimiz Ahmet ÖZER'in günün anlam ve önemine dair konuşması, Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerimizin sunmuş oldukları şiir, oratoryo gösterisi ve canlı müzik performansı ile devam etti. Bu anlamlı törende emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederken, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ü bir kez daha saygı, sevgi, minnet ve özlemle anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

20 Mayıs 2019

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİMİZ ANNELER GÜNÜNÜ COŞKU İÇERİSİNDE KUTLADILAR

Erkan Koleji Anaokulu öğrencilerimiz, öğretmenleri ile beraber hazırladıkları etkinliklerle anneler gününü çoşku içerisinde kutladılar. Miniklerimizin şarkıları şiirleri ve gösterileri ile renklenen etkinlik, anneleri ile oynadıkları oyunlarla çok keyifli ve heyecanlı dakikaların yaşanmasına neden oldular. Etkinliğimize; Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, Anaokulu Müdürü Nema ALTUNTAŞ, Halkla İlişkiler Müdürü Aycan TEZCAN KORKUT, öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz katıldılar. Çoşku içerisinde geçen etkinliğin ardından, miniklerimiz satranç turnuvası etkinliğinide gerçekleştirdi. Dolu dolu geçen bu anlamlı günde, emeği olan öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

11 Mayıs 2019

ANKA YAYIN KULUBÜ ÖĞRENCİLERİMİZDEN MOLİERE'İN CİMRİ ADLI TİYATRO OYUNU

Erkan Koleji, Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerimizden oluşan Anka Yayın Kulübü’nün hazırlamış ve sahnelemiş olduğu, Edebiyat Öğretmenimiz Çimen YALÇIN ve Matematik Öğretmenimiz Mehmet Emin ATAŞ’ın moderatörlüğünde Moliere'in Cimri adlı tiyatro oyununu sergilediler. Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, İlkokul ve Ortaokul Müdürümüz Nazmiye ÇABUK, Fen ve Anadolu Lisesi Müdürümüz Egemen YEŞİL, Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Tiyatro Topluluğu, öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin katıldığı tiyatro gösterisi büyük ilgi ve beğeni ile izlendi. Etkileyici tiyatro gösterisi için emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

10 Mayıs 2019

ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİMİZDEN MASA TENİSİNDE İL BİRİNCİLİĞİ BAŞARISI

Erkan Koleji Ortaokulu öğrencilerimiz, Okullararası Masa Tenisi Küçük Kız müsabakalarında; Sude ATAKAN ve Sudenaz AKYÜZ isimli öğrencilerimiz takım birincisi seçilirken, öğrencimiz Sude ATAKAN okullar arası küçük kız ferdi müsabakalarda il birincisi oldu. Öğrencilerimize kolejimize kazandırdıkları başarılar için teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

10 Mayıs 2019

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN SERDAR HATİPOĞLU'NDAN BASKETBOL TAKIMI ANTRENÖRLERİMİZE PLAKET HEDİYESİ

Erkan Koleji Yönetim Kurulu Başkanımız Serdar HATİPOĞLU, Şanlıurfa Erkan Teknik Lisesi Kurucu Temsilcisi Ramazan KURUL, Genel Eğitim Koornidatörümüz İzzettin YÜZÇELİK, Basketbol Takımı Antrenörümüz Azizcan EKİCİ ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz İbrahim YALNIZCA’ya plaket takdim ettiler. Sırasıyla il birinciliği, bölge birinciliği ve yarı final turnuvalarında ardı ardına birinci olan basketbol takımımız, Türkiye Şampiyonluğu turnuvalarında üstün başarı ve gayret göstererek Türkiye 4.sü oldu. Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

10 Mayıs 2019

ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİMİZİN HAZIRLAMIŞ OLDUKLARI TALENT SHOW BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Erkan Koleji Ortaokulu 6. ve 7. sınıf öğrencilerimiz; Yabancı Diller bölüm başkanı İpek ÖZ, İngilizce Öğretmeni İnga DEMİR ve Almanca Öğretmeni Gizem TİMUR'un moderatörlüğünde hazırladıkları Talent Show etkinliğini gerçekleştirdiler. Talent Show etkinliğine; Koordinatör Burak HATİPOĞLU, Okul Müdürü Nazmiye ÇABUK, Halkla Ilişkiler Müdürü Aycan TEZCAN KORKUT, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz katıldılar. Etkinlikte emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

09 Mayıs 2019

ADNAN KAHVECİ PTT MERKEZ VE ERKAN KOLEJİ İŞ BİRLİĞİ İLE İLKOKUL ÖĞRENCİLERİMİZ ANNELERİNE GÜZEL SÜRPRİZLER HAZIRLADILAR

Adnan Kahveci PTT Merkez ve Erkan Koleji işbirliği ile; birinci, ikinci, üçüncü, dördüncü ve beşinci sınıf öğrencilerimiz, annelerine unutulmaya yüz tutmuş bir gelenek olan mektup yazıp gönderme yolu ile güzel bir sürpriz hazırladılar. Anneler günü için hazırladıkları bu anlamlı mektupların gönderiminde öğrencilerimize yardımcı olan Adnan Kahveci PTT Merkez Müdürü Didem DEMİR ve ekibine teşekkür ederiz.

07 Mayıs 2019

FEN VE ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİMİZ KIBRIS'TA KÜLTÜR TURU YAŞADILAR

Kolejimizin Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi öğrencileri Kıbrıs’ta kültür turu yaşadılar. Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, Okul Müdürümüz Egemen YEŞİL ve öğretmenlerimizin moderatörlüğünde eğlenceli ve deneyim dolu bir tur gerçekleştirdiler. Davetlerinden dolayı Girne Amerikan Üniversitesi’ne teşekkür ederiz.

03 Mayıs 2019

FEN VE ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİMİZ ADANA SEVGİ EVLERİNİ ZİYARET ETTİLER

Erkan Koleji Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerimiz sosyal sorumluluk projesi kapsamında Adana Sevgi Evlerini (Adana Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü) ziyaret etti. Adana Sevgi Evleri, Müdür Yardımcısı Ezgi ÖZERDEM'in rehberliğinde öğrencilerimiz, hem hazırlamış oldukları hediyeleri teslim ettiler, hem de sevgi evlerine dair bir çok bilgiyi öğrenme imkanı buldular. Yardımlaşmanın ve paylaşmanın önemini bizlere bir kez daha hatırlatan bu güzel ve anlamlı davranışları için öğrencilerimizi tebrik ediyoruz ve onlara teşekkür ediyoruz.

26 Nisan 2019

1. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZDEN COŞKU DOLU YIL SONU GÖSTERİSİ

Erkan Koleji İlkokulu’nda, birinci sınıflarımızın çoşku ve heyecan içerisinde yıl sonu gösterisi yapıldı. Çocuklarımızın heyecanına ortak olan, Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, Okul Müdürümüz Nazmiye ÇABUK, Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT ve velilerimizde öğrencilerimizin yanındaydı. Gösteride emeği geçen bütün öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

26 Nisan 2019

FEN VE ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİMİZ "ÇOCUK EĞİTİMİNDE AİLE Mİ ETKİLİ ÇEVRE Mİ?" İSİMLİ MÜNAZARA YAPTILAR

Erkan Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerimizin tartıştığı "Çocuk eğitiminde aile mi etkili çevre mi?” konulu münazara Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenimiz Esra Esen KARA moderatörlüğünde yapıldı. Genel Eğitim Koordinatörümüz İzzettin YÜZÇELİK, Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, Okul Müdürümüz Egemen YEŞİL, Hukukçular Derneği Münazara Kulübünden Avukat Bilal BAYRAKTAR ve Avukat Ali GÖKTAŞ’ın katılımı ve jüri üyelikleri ile yapılan münazara yarışmasında "Çocuk eğitiminde çevre etkilidir" diyen öğrenci grubu kazandı. Katılımlarımdan dolayı Avukat Bilal BAYRAKTAR ve Avukat Ali GÖKTAŞ’a teşekkür ederiz.

24 Nisan 2019

© 2018 ERKAN KOLEJİ | Tüm Hakları Saklıdır

Adana web tasarım, web yazılım, reklam hizmetleri