8. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN MEZUNİYET BALOSUNU GERÇEKLEŞTİRDİK

Erkan Koleji Ortaokulu mezuniyet balosunu Seyhan Oteli’nde gerçekleştirdi. Bu anlamlı gece; Genel Eğitim Koordinatörümüz İzzettin YÜZÇELİK, Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, Okul Müdürümüz Nazmiye ÇABUK, Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin katılımı ile şenlendi. Ortaokulumuzdan mezun olan öğrencilerimize başarı ve mutluluk dolu bir hayat diliyoruz.

12 Haziran 2019

5. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ MODERN CINDIRELLA OYUNUNU SAHNELEDİLER

Erkan Koleji Ortaokulu 5.sınıf öğrencilerimiz Modern Cinderella oyununu sahnelediler. Yabancı Diller Bölüm Başkanımız İpek ÖZ, İngilizce Öğretmenlerimiz; Tuğba BÜKER, Mustafa Kemal SAZAK, Duygu KAR, Tuba KAYA ve Inga DEMİR’in moderatörlüğünde hazırlanan güncel hayata uyarlanmış Modern Cinderella oyunumuza; Genel Eğitim Koordinatörümüz İzzettin YÜZÇELİK, Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, İlkokul ve Ortaokul Müdürümüz Nazmiye ÇABUK, Fen ve Anadolu Lisesi Müdürümüz Egemen YEŞİL, Sağlık Meslek Lisesi Müdürümüz Abdullah YAKAR, Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT, öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin katılımı ile gerçekleştirildi. Müzik öğretmenimiz Tuğçe KÜTÜKOĞLU, Koordinatörümüz BURAK HATİPOĞLU, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimize verdikleri emeklerinden dolayı teşekkür ederiz

22 Mayıs 2019

ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİMİZDEN MASA TENİSİNDE İL BİRİNCİLİĞİ BAŞARISI

Erkan Koleji Ortaokulu öğrencilerimiz, Okullararası Masa Tenisi Küçük Kız müsabakalarında; Sude ATAKAN ve Sudenaz AKYÜZ isimli öğrencilerimiz takım birincisi seçilirken, öğrencimiz Sude ATAKAN okullar arası küçük kız ferdi müsabakalarda il birincisi oldu. Öğrencilerimize kolejimize kazandırdıkları başarılar için teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

10 Mayıs 2019

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN SERDAR HATİPOĞLU'NDAN BASKETBOL TAKIMI ANTRENÖRLERİMİZE PLAKET HEDİYESİ

Erkan Koleji Yönetim Kurulu Başkanımız Serdar HATİPOĞLU, Şanlıurfa Erkan Teknik Lisesi Kurucu Temsilcisi Ramazan KURUL, Genel Eğitim Koornidatörümüz İzzettin YÜZÇELİK, Basketbol Takımı Antrenörümüz Azizcan EKİCİ ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz İbrahim YALNIZCA’ya plaket takdim ettiler. Sırasıyla il birinciliği, bölge birinciliği ve yarı final turnuvalarında ardı ardına birinci olan basketbol takımımız, Türkiye Şampiyonluğu turnuvalarında üstün başarı ve gayret göstererek Türkiye 4.sü oldu. Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

10 Mayıs 2019

ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİMİZİN HAZIRLAMIŞ OLDUKLARI TALENT SHOW BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Erkan Koleji Ortaokulu 6. ve 7. sınıf öğrencilerimiz; Yabancı Diller bölüm başkanı İpek ÖZ, İngilizce Öğretmeni İnga DEMİR ve Almanca Öğretmeni Gizem TİMUR'un moderatörlüğünde hazırladıkları Talent Show etkinliğini gerçekleştirdiler. Talent Show etkinliğine; Koordinatör Burak HATİPOĞLU, Okul Müdürü Nazmiye ÇABUK, Halkla Ilişkiler Müdürü Aycan TEZCAN KORKUT, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz katıldılar. Etkinlikte emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

09 Mayıs 2019

ERKAN KOLEJİ VE AKDAM ADANA YETKİLİLERİ 19 NİSAN'DA SOSYAL SORUMLULUK PROJESİNDE BİR ARAYA GELECEKLER

Ağaç yaşken eğilir diyoruz, küçüklere kadın haklarını öğretiyoruz düşüncesi ile ortak paydada buluşan Erkan Koleji ve Akdam Adana (Adana Kadın Dayanışma Merkezi ve Sığınma Evi Derneği) yetkilileri 19 Nisan Cuma günü sosyal sorumluluk projesinde biraraya gelecekler. Proje öncesi İlkokul ve Ortaokul Müdürü Nazmiye ÇABUK, Halkla İlişkiler Müdürü Aycan TEZCAN KORKUT, dernek yetkililerini ziyarette bulundu.

12 Nisan 2019

6. SINIF ÖĞRENCİMİZDEN ORTADOĞU HASTANESİNDEKİ HASTALAR İÇİN KEMAN DİNLETİSİ

Müzik ruhun olduğu kadar sağlığında gıdasıdır anlayışı ile; anlaşmalı kurumumuz olan Ortadoğu Hastanesi ile beraber kanser haftasıyla dolayısıyla, Kolejimiz Müzik öğretmeni Gökcan Ovacıklı ve 6. Sınıf öğrencimiz Duru Bulur keman dinletisi gerçekleştirdiler. Onkoloji Uzmanı Aynur Eken ve hastalar pasta keserek bu anlamlı günde, farkındayız kanseri yeneceğiz dediler.

06 Nisan 2019

ERKAN KOLEJİNDE BAŞARILAR ARDI ARDINA GELİYOR

Erkan Koleji Yıldız Kız Yüzme Yarışları kapsamında; 50 metre kurbağa Adana 1. Ada Merve PAS 200 metre karışık Adana 1. Ada Merve PAS 100 metre serbest Adana 2. Ada Merve PAS Grup yarışlarında ise; 4*100 karışık bayrak Adana 1. Erkan Koleji 4*100 serbest bayrak Adana 1. Erkan Koleji Toplamda, Yıldız Kız Takımı Adana 3. olmuştur. Erkan Koleji Yıldız Erkek Yüzme Yarışları kapsamında; 200 metre serbest Adana 4. Bora Kaan YILERİ olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

05 Nisan 2019

ERKAN KOLEJİ BASKETBOL TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞUNDA!

Erkan Koleji basketbol takımımız Türkiye Yıldız Erkek Basketbol Yarı Finallerinde şampiyon olarak, Türkiye şampiyonluğu için 8 okul arasına girmiştir. Öğrencilerimizi tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz.

İSTİKLAL MARŞI’MIZIN KABULÜNÜN 98. YIL DÖNÜMÜNÜ ANDIK

“Allah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın” diyen Mehmet Akif ERSOY’un eseri olan İstiklal Marşı’nın kabulünün 98. yıl dönümünü andık. 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü etkinliğimiz; saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı, öğretmenlerimizin günün anlam ve önemine dair konuşmaları, öğrencilerimizin şiirleri ve oratoryo gösterisi ile devam etti. İstiklal Marşı’mızın yazarı Mehmet Akif Ersoy’un hayatı ve kişiliğini anlatan kısa film ile devam eden etkinliğimiz, İstiklal Marşı’mızın, Mehteran seslendirmesi ile son buldu. Etkinlikte emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz. Etkinliğimiz ile ilgili görüntüleri instagram hesabımızda bulunan IG TV kanalımızdan izleyebilirsiniz.

BASKETBOL TAKIMIMIZ ÖDÜL TÖRENİNDE ZAFERLERİNİ KUTLADILAR

Ortaokullar arası Yıldız Erkek Basketbol müsabakasında 1. olan ve Liseler Arası Genç Erkek Basketbol müsabakasında 2. olan basketbol takımlarımız, Adnan Menderes Spor Salonu'nda yapılan ödül töreninde kupalarını aldılar. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü önderliğinde yapılan ve Milli Eğitim Müdürü, müdür yardımcıları, bir çok şube müdürünün katıldığı törende öğrencilerimiz bir kez daha kazanmış oldukları kupanın sevincini ve coşkusunu yaşadılar.

07 Şubat 2019

5. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZDEN ALİCE İN WONDERLAND GÖSTERİSİ

Erkan Koleji 5. sınıf öğrencilerimizin yapmış olduğu "Alice in Wonderland (Alice Harikalar Diyarında)" gösterisi büyük bir heyecan ve coşkuyla izlendi. Öğretmenler ve öğrencilerin bu gösterisinde, çocukların hayallerinin peşinden koşmaları gerektiğini vurgulanmıştır. Emeği geçen öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederiz.

29 Mayıs 2018

DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZE TOEFL JUNIOR SINAVI

Seviye belirleme sınavımızda dereceye giren ilk 87 öğrencilerimize, kolejimizin hediyesi olan Dünya üzerinde lisans ve yüksek lisans alanında geçerliliği en yüksek olan TOEFL Junior sınavı, 26 Mayıs Cumartesi uygulanmıştır. Öğrencilerin 3. sınıftan 8. sınıfa kadar gelişimini takip etme amacı ile hazırlanan TOELF Junior sınavında alınacak yüksek bir başarı ile devlet ve özel üniversitelerinin hazırlık aşamalarından muaf olunabilir, ayrıca bu başarı bir çok ulusal ve uluslararası şirketlerde yüksek bir ingilizce seviyesine eş sayılabilir. Sınava giren öğrencilerimizin başarılarının devamını dileriz.

28 Mayıs 2018

8. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ MEZUNİYETLERİNİ COŞKUYLA KUTLADI

8. sınıf öğrencilerimiz Seyhan otelinde gerçekleştirilen mezuniyetlerini coşkuyla ve heyecanla kutladılar.

05 Mayıs 2018

Tubitak'tan Ödül

Öğrencimiz Ada Su KAVUKÇU Tübitak tarafından düzenlenen yarışmada ''Teknoloji desteği ile çocuklara tarihi sevdirmek'' isimli Projesi ile Birinci olarak ödül almıştır.

01 Nisan 2018

© 2018 ERKAN KOLEJİ | Tüm Hakları Saklıdır

Adana web tasarım, web yazılım, reklam hizmetleri