Çember Gazetesi Ekim Sayısı

Çember Gazetesi Yeni Sayısı Çıktı. (Türkçe ve İngilizce)

13 Ekim 2021

19 MAYIS'TA ULU ÖNDERİMİZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü SAYGI, SEVGİ VE MİNNET İLE BİR KEZ DAHA ANDIK

Erkan Koleji Fen ve Anadolu lisesi, ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerimiz ile beraber 19 Mayıs'ta Ulu Önderimiz Atatürk’ü saygı ve sevgi ile bir kez daha andık. Genel Eğitim Koordinatörümüz İzzettin YÜZÇELİK, Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Egemen YEŞİL, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Nazmiye ÇABUK, Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin katıldığı törenimiz; Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından, tarih öğretmenimiz Ahmet ÖZER'in günün anlam ve önemine dair konuşması, Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerimizin sunmuş oldukları şiir, oratoryo gösterisi ve canlı müzik performansı ile devam etti. Bu anlamlı törende emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederken, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ü bir kez daha saygı, sevgi, minnet ve özlemle anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

20 Mayıs 2019

14 MART TIP BAYRAMI’NI KUTLADIK

Anadolu Lisesi Öğrencilerimiz 14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle Hastane çalışanlarının tıp bayramını kutladı

14 Mart 2019

FEN VE ANADOLU LİSEMİZDE KARAGÖZ VE HACİVAT GÖSTERİSİ

Erkan Koleji Anadolu Lisesi 9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı dersinin 6. ünite konusu olan “Geleneksel Türk Halk Tiyatrosu”, Öğretmenimiz Çimen YALÇIN tarafından tiyatro salonunda anlatıldı. Geleneksel Türk Halk Tiyatrosu başlıklarından olan “Karagöz ve Hacivat”konusu ise Oğuz ÖZTAŞ ve ekibinin canlı performansı ile perdelendi. Oldukça keyifli olan anlatımdan kesitler izlemek için Erkan Koleji İnstagram sayfamızda bulunan İG TV kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

06 Mart 2019

ERKAN KOLEJİNDEN MUAY THAİ TÜRKİYE İKİNCİLİĞİ

Erkan Koleji, Anadolu Lisesi öğrencimiz Kaan TATAR, Türkiye Muay Thai Gençler Şampiyonası ikincisi oldu. Okul müdürümüz Egemen YEŞİL tarafından plaketle ödüllendirilen öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

05 Mart 2019

© 2018 ERKAN KOLEJİ | Tüm Hakları Saklıdır

Adana web tasarım, web yazılım, reklam hizmetleri