4. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN MEZUNİYET BALOSUNU GERÇEKLEŞTİRDİK

Erkan Koleji İlkokulu mezuniyet balosunu Seyhan Oteli’nde gerçekleştirdi. Bu anlamlı gece; Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, Okul Müdürümüz Nazmiye ÇABUK, Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizin katılımı ile şenlendi. Erkan ortaokul sıralarında görüşmek dileğiyle.

13 Haziran 2019

ERKAN KOLEJİ'NDE BAŞARILAR ARDI ARDINA GELMEYE DEVAM EDİYOR

Okullararası Adana Şampiyonası Minik B Erkek grubu yarışlarında; Osman Erdem ERDEMLİOĞLU Kuzey EVREN Güney EVREN Mustafa Şahin ÖZDURAN 50 m Karışık Bayrak yarışmasında takım olarak Adana 1. oldular. Yarışların toplamında Erkan Koleji Adana 2. oldu. Okullararası Adana Şampiyonası Minik B Kız grubu yarışlarında; Cemile Asya HATİPOĞLU 100 m Serbest müsabakasında 4. olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

31 Mayıs 2019

YILIN YILDIZ SINIFINI SEÇTİK

Erkan Koleji İlkokulu, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı boyunca en temiz olan sınıfını belirledi. Temiz ve düzenli olma alışkanlıklarını kazanan sınıfımız “⭐️Yıldız Sınıfı” olarak bu yılı tamamladılar. Hayatları boyunca temizlik alışkanlıklarını sürdürmelerini dileriz.

29 Mayıs 2019

YILIN GÜNEŞ SINIFINI SEÇTİK

Erkan Koleji İlkokulu, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı boyunca en iyi beslenen sınıfını belirledi. Düzenli beslenme alışkanlıklarını kazanan sınıfımız “

29 Mayıs 2019

ADNAN KAHVECİ PTT MERKEZ VE ERKAN KOLEJİ İŞ BİRLİĞİ İLE İLKOKUL ÖĞRENCİLERİMİZ ANNELERİNE GÜZEL SÜRPRİZLER HAZIRLADILAR

Adnan Kahveci PTT Merkez ve Erkan Koleji işbirliği ile; birinci, ikinci, üçüncü, dördüncü ve beşinci sınıf öğrencilerimiz, annelerine unutulmaya yüz tutmuş bir gelenek olan mektup yazıp gönderme yolu ile güzel bir sürpriz hazırladılar. Anneler günü için hazırladıkları bu anlamlı mektupların gönderiminde öğrencilerimize yardımcı olan Adnan Kahveci PTT Merkez Müdürü Didem DEMİR ve ekibine teşekkür ederiz.

07 Mayıs 2019

1. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZDEN COŞKU DOLU YIL SONU GÖSTERİSİ

Erkan Koleji İlkokulu’nda, birinci sınıflarımızın çoşku ve heyecan içerisinde yıl sonu gösterisi yapıldı. Çocuklarımızın heyecanına ortak olan, Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, Okul Müdürümüz Nazmiye ÇABUK, Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT ve velilerimizde öğrencilerimizin yanındaydı. Gösteride emeği geçen bütün öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

26 Nisan 2019

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN SERDAR HATİPOĞLU İLKOKUL ÖĞRETMENLERİMİZ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Serdar HATİPOĞLU, Genel Koordinatör İzzettin YÜZÇELİK, Koordinatör Burak HATİPOĞLU, Okul Müdürü Nazmiye ÇABUK, Halkla İlişkiler Müdürü Aycan TEZCAN KORKUT ve ilkokul öğretmenleri ile birlikte toplantı gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda öğrencilerimizin genel eğitim durumları, ders planlamaları, eğitim süreçleri vb. konularda değerlendirmeler yapıldı.

16 Nisan 2019

ERKAN KOLEJİ GELENEKSEL 8. SATRANÇ TURNUVAMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

Adana’da eğitim sektöründeki başarısı her yıl yükselen, öğrencilerimizin eğitiminin yanı sıra sosyal, sportif faaliyetleriyle geleceğe hazırlayan Erkan Koleji’mizin Geleneksel Satranç Turnuvası’nın 8’incisi yapıldı. M1 Adana AVM’nin katkılarıyla yapılan turnuvada ilk 3 dereceye giren sporcular, yüzde 100’e varan oranlarda burs kazandılar. M1 Adana AVM’de yapılan satranç turnuvasına yaklaşık 200 sporcu katıldı. Satranç Öğretmenimiz Gökhan Ölmezoğlu’nun direktörlüğünü yaptığı turnuva, 7 tur İsviçre sistemine göre gerçekleşti. 2 gün süren ve hızlı satranç oyun kurallarının uygulandığı turnuvada; Minikler’de Utku Akarslan, Çınar Arpacı ve Burak Efe Kurban, Yıldızlar’da Ataman Öztürk, Oğuz Ulusçutürk ve Mustafa Kaan Akkaya, Gençler’de ise Arda Beşe, Berkay Semitay ve Utku Mermer ilk 3’e giren sporcular oldular. Şampiyon sporculara plaketleri ve madalyaları Erkan Eğitim Kurumları Genel Koordinatörümüz İzzettin Yüzçelik, Koordinatör Atilla Evren, İlkokul-Ortaokul Müdürü Nazmiye Çabuk, Anaokulu Müdürü Nema Altuştan tarafından verildi. Turnuvanın her 3 kategorideki şampiyonları Okulumuzdan yüzde 100, ikincileri yüzde 80, üçüncüleri ise yüzde 60 eğitim bursu kazandılar. Ödül töreninde konuşan Genel Koordinatörümüz İzzettin Yüzçelik, turnuvaya katılan öğrencileri ve ailelerini kutlayarak, “Okullar sadece eğitimle, öğretmekle kalmaz, sosyal faaliyetlerde de vardır. Cumhuriyetimizin emanetçileri, geleceğimiz, yarınlarımız olan Atatürk çocuklarını anne-babalarımızın da büyük fedakarlığıyla geleceğe hazırlıyoruz” dedi.

ERKAN KOLEJİ’NDE BAŞARILAR ARDI ARDINA GELMEYE DEVAM EDİYOR!

Erkan Koleji'nde başarılar ardı ardına gelmeye devam ediyor! 5. sınıf öğrencimiz Dilay TEZEL Okullar arası Ritmik Jimnastik Müsabakasında dereceye girerek İl 3.'sü olmuştur.Öğrencimizi tebrik ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.

1-C SINIFI ÖĞRENCİLERİMİZİN OKUMA BAYRAMI

Erkan Koleji'nde Okuma Bayramı devam ediyor! Mini mini birlerimizden 1-C sınıfı öğrencilerimizin "Okuma Bayramı" etkinliği sınıf öğretmenleri Merve Gül YILDIRIM eşiliğinde, Genel Koordinatörümüz Izzettin YÜZÇELİK, İlkokul Müdürümüz Nazmiye ÇABUK, öğretmenlerimiz ve sevgili velilerimizin katılımı ile gerçekleşti. Çok heyecanlı ve coşkulu oldukları yüzlerinden anlaşılan miniklerimize bu güzel etkinlikleri, şarkıları ve dansları için teşekkür ederiz. Her biri geleceğimizin aydınlık yarınları, gözlerinizdeki ışıltı daim olsun. Öğrencilerimizin etkinliklerinden kesitleri instagram hesabımızdaki IG Tv kanalımızdan izleyebilirsiniz.

OKUMA BAYRAMI KUTLAMALARI DEVAM EDİYOR!

Erkan Koleji'nde Okuma Bayramı devam ediyor! Mini mini birlerimizden 1-B sınıfı öğrencilerimizin "Okuma Bayramı" etkinliği sınıf öğretmenleri Çağla ACIMIŞ eşiliğinde, Genel Koordinatörümüz Izzettin YÜZÇELİK, Ilkokul Müdürümüz Nazmiye ÇABUK, Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT, öğretmenlerimiz ve sevgili velilerimizin katılımı ile gerçekleşti. Çok heycanlı ve coşkulu oldukları yüzlerinden anlaşılan miniklerimize bu güzel etkinlikleri, şarkıları ve dansları için teşekkür ederiz. Her biri geleceğimizin aydınlık yarınları, gözlerinizdeki ışıltı daim olsun. Öğrencilerimizin etkinliklerinden kesitleri instagram hesabımızdaki IG Tv kanalımızdan izleyebilirsiniz.

1-A SINIFI ÖĞRENCİLERİMİZ OKUMA BAYRAMINI COŞKUYLA KUTLADILAR

Mini mini birlerimizden 1-A sınıfı öğrencilerimizin "Okuma Bayramı" etkinliği sınıf öğretmenleri Fikriye İŞLEK eşiliğinde, Genel Koordinatörümüz Izzettin YÜZÇELİK, Ilkokul Müdürümüz Nazmiye ÇABUK, öğretmenlerimiz ve sevgili velilerimizin katılımı ile gerçekleşti. Çok heycanlı ve coşkulu oldukları yüzlerinden anlaşılan miniklerimize bu güzel etkinlikleri, şarkıları ve dansları için teşekkür ederiz. Her biri geleceğimizin aydınlık yarınları, gözlerinizdeki ışıltı daim olsun. Öğrencilerimizin etkinliklerinden kesitleri instagram hesabımızdaki IG Tv kanalımızdan izleyebilirsiniz.

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİMİZE “SAĞLIKLI BESLENME“ KONULU SEMİNER

Uzm. Dyt. Biset Selen Civelek ilkokul öğrencilerimize “Sağlıklı Beslenme” konulu seminer yaptı. Öğrencilerimizin merak ettikleri soruları yanıtlarken aynı zamanda kahvaltının önemi, süt ürünleri, besin değerleri yüksek olan yiyecekler vb. gibi önemli konulara değinilen Selen Civelek’in semineri büyük ilgi gördü. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

13 Aralık 2018

KOLEJİMİZİN İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ EN HEYECANLI DERSİ YAŞADILAR!

Adana’da 32 yılda eğitimde iz bırakan Kolejimizin kampüsündeki ilkokul öğrencileri en heyecanlı dersi yaşadılar. Kolejimizin 2. sınıf öğrencilerinin velilerinden olan ve Adana Emniyet Müdürlüğü Sualtı Grup Amirliği’nde görev yapan dalgıç polisler İbrahim POSTLU ve Gökhan BANAR, kampüsümüzde ki Erkan Sports Life’ın havuzunda öğrencilere mesleklerini tanıttılar, dalgıçlığı anlattılar. Öğrencilerin sorularını cevaplandırırken aynı zamanda dalış ekipmanları, ekipman kullanımı, dalış teknikleri, su altında iletişim vb. gibi bir çok konu hakkında bilgi veren velilerimizi öğrencilerimiz dikkatle, heyecanla ve merakla dinleyip, izlediler. Öğrencilerimizin severek dinleyip, izledikleri velilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

13 Aralık 2018

1. “BENİM OKULUM EĞİTİM FUARI“NI BAŞARIYLA SONLANDIRDIK.

Erkan Koleji olarak, 2K Fuarcılık'ın düzenlediği 1. "Benim Okulum Eğitim Fuarı"nı başarıyla sonlandırdık. 29 Kasım - 2 Aralık tarihlerinde yapılan ve bir çok etkinliğin yer aldığı fuardaki standımızı ziyaret eden il ve ilçe belediye başkanlarına, dernek başkanlarına, koordinatörlerimize, kolejimizin öğrencileri ve velilerine, ayrıca farklı okullardan gelen öğrenciler ve katılımcılara teşekkürlerimizi sunarız.

03 Aralık 2018

ÖĞRENCİLERİMİZ ATATÜRK’E OLAN SAYGI VE SEVGİLERİNİ DİLE GETİRDİLER

Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerimizin 10 Kasım haftasında hazırladığı Atatürk köşesinde Genel Koordinatörümüz İzzettin YÜZÇELİK ile ilköğretim öğrencilerinin ziyaretiyle birlikte atamıza olan duygu ve düşüncelerini anı defterine ilettiler. Bir hafta boyunca tüm öğretmen, idareci ve öğrencilerimiz anı defterine Ulu Önder Atatürk’e olan duygu ve düşüncelerini yazarak saygılarını ve sevgilerini dile getirdiler ve duygu dolu anlar yaşadılar.

17 Kasım 2018

BİLGİYE AÇIK OBEZİTEYE KAPALIYIZ

Adana Acıbadem Hastanesi beslenme ve diyet Polikinliği Beslenme uzmanları Gizem Akgül ve Çisem Gündüz öğrencilerimiz ile bir araya gelerek Obezite ile mücadele bilinçlendirme eğitim derslerine başladı. Uzmanlar, yaş gruplarına göre farklı uygulamalarla sağlıklı beslenmeyi anlattılar. Elma, kuru üzüm, süt dağıtılan uygulamada Gizem Akgül, 1’inci ve 2’inci sınıflara kısa hikayeler anlatarak, diğer sınıflarda da Çisem Gündüz farklı uygulamalarla, sağlıklı beslenme konusunda farkındalık kazandırdılar.

14 Kasım 2018

10 KASIM’DA ULU ÖNDERİMİZİ SAYGIYLA VE MİNNETLE ANIYORUZ!

Saat 09.05'te siren sesi ve İstiklal Marşı ile başlayan 10 kasım törenlerimiz büyük bir katılımla gerçekleşti. Sağlık Meslek Lisemizin şiirler, Gençliğe Hitabe, günün anlam ve önemine dair konuşmalar ve öğrencilerin "Atatürk" isimli oratoryosu ile Ulu Önder Atatürk'ü saygıyla andık. Daha sonra ilkokul ve ortaokul öğrencilerimizin M1 AVM'de gerçekleştirmiş olduğu, velilerin ve orada bulunan insanların büyük katılım gösterdiği ve alkışların susmadığı, Ulu Önderimize ithafen söylenen sözlerle eşlik ettiğimiz yürüyüş ile başlayan törenimiz de; öğrencilerimizin sunmuş olduğu "Atatürk Çocukları" gösterisi, Atatürk'ün sevdiği türkülerin seslendirilmesi vb. etkinlikler ile Mustafa Kemal ATATÜRK'e olan özlem, saygı ve minnet duygumuzu bir kez daha gösterdik!

10 Kasım 2018

4. ULUSLARARASI HEYKEL SEMPOZYUMUNA KATILDIK

Kolejimizin 4. sınıf öğrencileri Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Uluslararası Heykel Sempozyumuna katıldılar. Daha önce başka bir yerde sergilenmemiş ve özgün karakterde olan bir çok eseri görme imkanı bulan öğrencilerimiz, yabancı heykeltraşlarla tanıştılar ve bu eserler hakkında bir çok bilgi edindiler. Ayrıca Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Hüseyin Sözlü, öğrencilerimize katılarak onlarla beraber kil çalışmalarına ve etkinliklere katıldı. Öğrencilerimize katılıp onlarla fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmeyen Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü'ye, sempozyum görevlileri ve heykeltraşlarına teşekkür ederiz.

01 Kasım 2018

29 EKİM KUTLAMALARINA BAŞLADIK!

Erkan Koleji 29 ekim kutlamalarına anaokulunun gösterisi ile başladı! Öğrencilerimizin birbirinden güzel ve eğlenceli gösterileriyle Cumhuriyet'in ilanının 95. yılını coşkuyla kutladık.

OKULA UYUM HAFTASI BAŞLADI

Kolejimizde 1 ve 5. sınıflar için okula uyum haftası, 8. sınıflarımız için kamp çalışmamız başladı. 1. sınıfa başlayan öğrencilerimizin ve yeni öğrencilerine kavuşacak olan öğretmenlerimizin heyecanı ve sevincine şahit olduk. Yeni eğitim-öğretim yılının öğrencilerimiz için başarılı bir yıl olmasını dileriz.

04 Eylül 2018

© 2018 ERKAN KOLEJİ | Tüm Hakları Saklıdır

Adana web tasarım, web yazılım, reklam hizmetleri