YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN SERDAR HATİPOĞLU ÖĞRETMENLERİMİZ İLE SINAVA YÖNELİK TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Serdar HATİPOĞLU; Genel Koordinatör İzzettin YÜZÇELİK, Okul Müdürü Nazmiye ÇABUK ve ortaokul öğretmenleri ile birlikte LGS Sınavı konu merkezli toplantı gerçekleştirdi. Sınava yönelik çalışma programları, öğrenci motivasyonu, etüt programları vb. konuların işlendiği toplantıda yapılan bilgi alışverişi ile haftaya verimli bir başlangıç yapıldı.

25 Şubat 2019

SATRANÇ TURNUVASI KAYITLARI DOLMUŞTUR.

2-3 Mart'ta yapılacak olan Erkan Koleji Geleneksel Satranç Turnuvası kayıtları dolmuştur. Yoğun ilginiz için teşekkür ederiz.

21 Şubat 2019

SOKAK HAYVANLARININ KORUNMASI KONULU SEMİNERE ÖĞRENCİLERİMİZDEN YOĞUN İLGİ

Adana Barosu Hayvan Hakları Komisyonu Başkanı Avukat Gülşah GÖRÜR'ün Hayvan Sevgisi ve Sokak Hayvanlarının Korunması ile ilgili verdiği etkili seminere Erkan Koleji öğrencilerimizin meraklı soruları eşlik etti. Hayvan sevgisi ve ilgisi dolu dolu olan öğrencilerimize ve Avukat Gülşah GÖRÜR'e teşekkür ederiz. Erkan Koleji instagram IG TV kanalımızdan seminerle ilgili kısa kesitler izleyebilirsiniz.

14 Şubat 2019

BASKETBOL TAKIMIMIZDAN ZAFER KUTLAMASI

Kolejimizin basketbol takımı, Okullar Arası Yıldız Erkek Basketbol Turnuvasında Bilfen Okulları, Gündoğdu Koleji ve Başkent Okulları ile yapmış olduğu maçlarda, sırasıyla ilk gün 102-40, ikinci gün 77-43, üçüncü gün 66-50 sayı alarak il birincisi olmuştur. Adana Yıldız Erkek Basketbol İl Birinciliğini, Seyhan Otel'de gerçekleştirdikleri zafer yemeği eşliğinde Kolejimize kazandırdıkları kupanın tadını çıkaran öğrencilerimizi ve takım koçlarını tekrardan tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz.

09 Şubat 2019

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILININ İLK YARISINI TAMAMLADIK

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı'nın ilk yarısını başarıyla tamamladık. Karnelerini coşku ve neşe içerisinde alan öğrencilerimize Kolejimizin öğretmenleri tarafından hazırlanan "Yarı Yıl Çalışma Kitapçıkları" hediye edildi. Karnelerini alan öğrencilerimizi tebrik ederiz ve iyi tatiller dileriz.

18 Ocak 2019

OKULLAR ARASI YILDIZ ERKEK BASKETBOL TURNUVASINDA TAKIMIMIZDAN İL BİRİNCİLİĞİ!

Okullar Arası Yıldız Erkek Basketbol Turnuvasında, kolejimizin basketbol takımı ilk gün 102-40, ikinci gün 77-43, üçüncü gün 66-50 sayı alarak il birincisi olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz. Ayrıca bu gururu, sevinci ve coşkuyu bizlere yaşattıkları için kendilerine teşekkür ederiz.

17 Ocak 2019

KOLEJİMİZİN KOORDİNATÖRÜ BURAK HATİPOĞLU ERKAN VIP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİMİZİ ZİYARET ETTİ

Erkan Koleji Koordinatör'ü Burak HATİPOĞLU, Erkan VIP Ortaokulu ziyaretinde; "İstemek çok ukala bir şey ama, isteyebilmek ve istediğinin üzerinde çaba harcamak doğru yolda atılacak ilk adım." dedi. Ayrıca Burak HATİPOĞLU konuşmasının sonunda "Ben sizin gününüze güzel notlar bıraktım" diyerek kendisinin hazırlamış olduğu güzel notları öğrencilere hediye etti. VIP Ortaokulu öğrencileri ise bu hediyeye karşılıksız kalmayarak Burak HATİPOĞLU'na küçük güzel notlar bıraktılar. Ekteki fotoğraflarda bunlardan bir kısmını görebilirsiniz. Erkan Okulları olarak biz size güveniyoruz, siz de kendinize güvenin. Alacağınız güzel puanlarla Erkan Fen ve Anadolu Lisesi'nde sizleri de aramızda görmek istiyoruz. Sınavda başarılar dileriz.

07 Ocak 2019

BURSLULUK SINAVIMIZIN 3. SEANSINDA YOĞUN KATILIM DEVAM EDİYOR

Erkan Koleji kampüsümüzde 6 Ocak pazar günü üçüncü seansı düzenlenen Bursluluk Sınavına katılım oldukça yoğundu. Olumsuz hava koşullarına rağmen göstermiş oldukları ilgi için velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz. Velilerimiz için düzenlemiş olduğumuz konferansdan kesitleri Instagram sayfamızda bulunan IG Tv kanalımızdan izleyebilirsiniz.

06 Ocak 2019

5 OCAK ADANANIN KURTULUŞUNU KUTLADIK

Adananın Düşman işgalinden kurtuluşu etkinliği kapsamında Erkan Koleji Kampüsü Tiyatro salonunda gerçekleşen törende Saygı duruşu ve İstiklal marşının ardından tören Şiir, Adananın kurtuluşu hakkında makalelerle devam etti.

05 Ocak 2019

BURSLULUK SINAVIMIZA BÜYÜK İLGİ

Erkan Koleji kampüsümüzde 5 Ocak Cumartesi günü iki seans olarak düzenlenen Bursluluk Sınavına katılım oldukça yoğundu. Göstermiş oldukları ilgi için velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz. Gün içerisinde velilerimiz için düzenlemiş olduğumuz konferanslardan kesitleri Instagram sayfamızda bulunan IG Tv kanalımızdan izleyebilirsiniz.

05 Ocak 2019

ERKAN KOLEJİ’NDE 5 OCAK ADANA’NIN KURTULUŞ GÜNÜ KUTLAMALARI DEVAM EDİYOR

5 Ocak Adana'nın Kurtuluş Günü kutlamaları okulumuzda devam ediyor. Bu anlamlı ve keyifli kutlama için öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz. Kutlama görüntülerini Instagram sayfamızda bulunan IG Tv kanalımızdan izleyebilirsiniz.

05 Ocak 2019

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ İLE SÖZLEŞMEMİZİ YAPTIK

Erkan Okulları olarak vizyonumuza her gün eğitim alanında yenilikler kazandırmaya devam ediyoruz. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilk üniversitesi olarak kurulan, 35 yıllık köklü bir geçmişe sahip ve üç kıta 7 ülkede kampüsü bulunan Girne Amerikan Üniversitesi ile bugün Adana’da bir ilke imza attık. Girne Amerikan Üniversitesi yetkilileri ve Koordinatörümüz Sayın Burak Hatipoğlu’nun imzaladığı eğitim anlaşması kapsamında, Erkan Koleji, Teknoloji Kolejleri, Temel Lise öğrencilerimiz, Girne Amerikan Üniversitesi'ni tercih etmeleri durumunda ekstra %25 burslu olacaktır. Köklü bir geçmişe sahip olan Girne Amerikan Üniversitesi ile Adana’da anlaşma yapan ilk Eğitim Kurumu olmanın verdiği mutluluğu yaşamaktayız. Çocuklarımıza daha iyi ve daha güvenli bir gelecek sunabilmek adına çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. "Erkan'lı olmak bir ayrıcalıktır." diyerek yola çıktığımız sloganımızla, başarılarımıza başarı ekliyoruz.

04 Ocak 2019

ERKAN KOLEJİ TÜRKMENBAŞI ŞUBESİNİN KAZI ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Erkan Eğitim Kurumları olarak büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Erkan Koleji Türkmenbaşı şubesinin kazı çalışmaları başlamıştır. Çukurova’da farklı konseptiyle fark yaratacak okulumuzla yakında sizlerleyiz.

22 Aralık 2018

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KOLEJİMİZİ ZİYARET ETTİ

Adana İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Veysel Durgun, Kolejimizi ziyaret etti. Erkan Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Serdar Hatipoğlu'ndan eğitim öğretim yılı için yapılan çalışmalar, etkinlikler ve kolejimizin başarılarıyla ilgili bilgi alan Sayın Veysel Durgun'a, ziyareti için teşekkürlerimizi sunarız.

18 Aralık 2018

ERKAN KOLEJİ 1. ÜNİVERSİTE TANITIM GÜNÜ BAŞLIYOR!

Erkan Koleji 1. Üniversite Tanıtım Günü 25 Aralık'ta başlıyor! Gelecekteki eğitim seçenekleri üzerine bir kez daha düşünme fırsatı bulmanızı sağlayacak olan Üniversite Tanıtım Günümüzde sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

11 Aralık 2018

8.SINIFLARIMIZA ÖZEL VELİ TOPLANTISI

Özel Erkan Koleji 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı içerisinde 8.sınıf öğrencilerimizin velilerini lise düzeyine geçiş hakkında bilgilendirmek üzere toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantıya Özel Erkan Anadolu Lisesi Müdürü Egemen YEŞİL katılarak velileri bu süreçte bilgilendirdi.İkram bölümünden sonra velilerimiz öğretmenlerle çocuklarının durumları hakkında konuştular.

08 Aralık 2018

ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANI HÜSEYİN SÖZLÜ ERKAN KOLEJİ KAMPÜSÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Hüseyin Sözlü, Erkan Koleji kampüsümüzü ziyaret etti. Erkan Eğitim Kurumları Onursal Başkanı Sayın Abdullah Hatipoğlu ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Serdar Hatipoğlu'ndan bilgi alan, öğretmenler ve öğrencilerle de sohbet eden Sayın Hüseyin Sözlü, Hatipoğlu Ailesini eğitime yaptıkları katkılar nedeniyle kutladı ve başarılar diledi. Sayın Hüseyin Sözlü'ye Kolejimize yapmış olduğu ziyaretten dolayı teşekkür ederiz.

05 Aralık 2018

2K FUARCILIKTAN ERKAN KOLEJİ’NE TEŞEKKÜR PLAKETİ

2K Fuarcılık'ın düzenlemiş olduğu 1.Benim Okulum Eğitim Fuarına katılan eğitim kurumlarına Seyhan Otelinde küçük bir davet düzenlendi. Erkan Okulları adına plaketi Halkla İlişkiler Müdürü Sayın Aycan Tezcan Korkut aldı. 2K Fuarcılık Genel Müdürü Sayın Ayça Katlav 'a nazik daveti için teşekkür ederiz.

03 Aralık 2018

BENİM OKULUM EĞİTİM FUARINDAYIZ!

Erkan Koleji olarak, 2K Fuarcılık'ın düzenlediği 1. "Benim Okulum Eğitim Fuarı"nda yerimizi aldık. Fuardaki standımıza kolejimizin öğrencileri ve bir çok okuldan öğrenci ile katılımcı ziyaret ettiler. 2 Aralık'a kadar sürecek olan ve bir çok etkinliğin sizi beklediği fuarda, sizleri standımızda görmekten mutluluk duyarız.

30 Kasım 2018

GELENEKSEL ÖĞRETMENLER GÜNÜ YEMEĞİNDE DEV KADROMUZ BULUŞTU

32. yılında 11 dev okulla eğitimde iz bırakan Erkan Eğitim Kurumları’nın geleneksel olarak düzenlediği 24 Kasım Öğretmenler Günü Balosu Otel Seyhan’da yapıldı. 1000 kişilik dev kadronun buluştuğu ve öğretmenlerin kırmızı karanfillerle karşılandığı geceye, Erkan Eğitim Kurumları Onursal Başkanı Abdullah Hatipoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Hatipoğlu, Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Erdal Hatipoğlu, Genel Koordinatör İzzettin Yüzçelik, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liselerin, kuruma bağlı kursların müdürleri, idarecileri, öğretmenleri ve personelleri katıldı. Kurumun 32. yıl filminin izlenmesinin ardından konuşma yapan Erkan Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Hatipoğlu, öğretmenliğin kutsallığına değindi, öğretmenlerin sevgi, umut, ana,baba ve emek olduğunu vurguladı. Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK'ün sözünü hatırlatan Serdar Hatipoğlu, öğretmenlerin kandil misali kendilerini tüketirken başkalarına ışık verdiğini belirterek, "Fedakarca yaptığınız çalışmalardan dolayı siz öğretmenlerime şükranlarımızı sunuyoruz." dedi. Onursal Başkan Abdullah Hatipoğlu, Genel Koordinatör İzzettin Yüzçelik ve okul müdürlerinin İzmir Marşı eşliğinde 32. Yıl Pastası'nı kestikleri geceye katılanlar, Grup Mega Band'in canlı performansıyla eğlendiler. Muhteşem gece coşku ile Türk bayraklarının sallanıp, koro halinde 10. Yıl marşının seslendirmesiyle son buldu.

24 Kasım 2018

“Nasıl Başardım?“ hikayesi

Su ürünleri mühendisi Şebnem Tabakoğlu'nun önderliğinde gerçekleşen "Nasıl Başardım" konferansı, gelişme dönemindeki öğrencilerimiz için bir çok katkı sağladı.

22 Kasım 2018

© 2018 ERKAN KOLEJİ | Tüm Hakları Saklıdır

Adana web tasarım, web yazılım, reklam hizmetleri