2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINI TAMAMLADIK

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılını tamamladık. Okullarımızda bugün karne heyecanı vardı. Dopdolu bir yaz tatili geçirmenizi dileriz.

14 Haziran 2019

ERKAN KOLEJİNDE COŞKU VE DUYGU DOLU MEZUNİYET TÖRENİ

Erkan Koleji Geleneksel Mezuniyet Töreni kapsamında, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının kutlamasını kampüsümüzde gerçekleştirdik. Yönetim Kurulu Başkanımız Serdar HATİPOĞLU, Eşi Özlem HATİPOĞLU, Genel Eğitim Koordinatörümüz İzzettin YÜZÇELİK, Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, İlkokul ve Ortaokul Müdürümüz Nazmiye ÇABUK, Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi Müdürümüz Egemen YEŞİL, Anaokulu Müdürümüz Nema ALTUNTAŞ, Sağlık Lisesi Müdürümüz Abdullah YAKAR, Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve değerli velilerimizin katılımı ile gerçekleşen mezuniyet törenimiz çoşku ve duygu dolu anların yaşanmasına vesile oldu. gecemiz canlı müzik ve geleneksel etli pilav ikramı ile sona erdi. Bu güzel geceye katılan değerli misafirlerimize teşekkür eder, mezun olan öğrencilerimize sağlık ve başarı dolu bir hayat dileriz, yolunuz açık olsun.

25 Mayıs 2019

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SERDAR HATİPOĞLU ORTAOKUL VE LİSE BİRİNCİSİ ÖĞRENCİLERİMİZE PLAKET VE SERTİFİKALARINI TAKDİM ETTİ

Erkan Koleji Geleneksel Mezuniyet Töreni kapsamında, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının kutlamasını kampüsümüzde gerçekleştirdiğimiz programımızda; Yönetim Kurulu Başkanımız Serdar HATİPOĞLU okul birincilerine plaket ve sertifikalarını takdim etti. Ortaokul birincisi öğrencimiz Umut OK ile yaş kütüğüne ismini yazdıran Anadolu Lisesi birincisi öğrencimiz Ozan BAKAR'ı tebrik ederiz. Bundan sonraki yaşamlarında sağlık, mutluluk ve kariyer dolu bir hayat temenni ederiz.

25 Mayıs 2019

MEZUN OLAN ÖĞRENCİLERİMİZE PLAKET VE SERTİFİKALARI TAKDİM EDİLDİ

Erkan Koleji Geleneksel Mezuniyet Töreni kapsamında, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının kutlamasını kampüsümüzde gerçekleştirdiğimiz programımızda; mezun olan öğrencilerimize plaket ve başarı belgeleri takdim edildi. Yönetim Kurulu Başkanımız Serdar HATİPOĞLU, Genel Koordinatörümüz Izzettin YÜZÇELİK, Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Nazmiye ÇABUK, Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Egemen YEŞİL, Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT ve öğretmenlerimiz tarafından plaket ve sertifikaları verilen tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.

25 Mayıs 2019

AKDAM'A DESTEK AMACIYLA YAPILAN KERMESİMİZ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

AKDAM'a (Adana Kadın Dayanışma Merkezi ve Sığınma Evi Derneği) destek amacıyla gerçekleştirdiğimiz bahar şenliği tadında kermesimiz oldukça keyifli anlara şahit oldu. Akdam Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Önortaç ve dernek yönetim kuruluna, bizi zumba dansları ile destekleyen Zin Mine Mutlupoyraz ve Zin Omar Zalt’a, her etkinliğimizde yanımızda olan sevgili velilerimiz ve öğrencilerimize teşekkür ederiz. Instagram IG TV kanalımızdan kermes etkinlerimizi izleyebilirsiniz.

19 Nisan 2019

YAZ OKULU KAYITLARIMIZ BAŞLADI

Yaz okulu kayıtlarımız başladı. Detaylı bilgi için erkankoleji.k12.tr veya 444 24 57 numaralı telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.

18 Nisan 2019

REHBER ÖĞRETMENLERİMİZ "SINAV KAYGISI VE ERGEN PSİKOLOJİSİ" KONULU SEMİNERE KATILDILAR

Erkan Okulları, Rehber öğretmenleri ''Sınav kaygısı ve Ergen Psikolojisi'' konulu Uzman Psikolog Sibel Düzakın'ın gerçekleştirtirdiği seminere katıldılar.

16 Nisan 2019

7. ULUSLARARASI PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİ ERKAN KOLEJİNDE

7. Uluslararası Portakal Çiçeği Festivalini, Erkan Koleji öğrencilerimiz kampüsümüzde çoşku içerisinde kutladılar

05 Nisan 2019

7. ULUSLARARASI PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİNİ KUTLUYORUZ

7. Uluslararası Portakal Çiçeği Festivalini, öğrencilerimiz kolejimizin kampüsünde 5 Nisan Cuma günü çoşku ile kutlayacak.

02 Nisan 2019

2 NİSAN DÜNYA OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ

Otizm eksiklik değil, sadece bir farklılıktır. Sen de otizmin farkında ol.

02 Nisan 2019

YABANCI DİL ZÜMREMİZ HEM BİLGİ HEM EĞLENCE DOLU OLAN UES ELT SEMİNERİNE KATILDILAR

Erkan Koleji Yabancı Diller Bölüm Başkanı İpek ÖZ liderliginde Ilkokul ve Ortaokul Ingilizce Öğretmenlerimizden Sedef GÖÇENER, Fatma ALKAN, Tuğba BÜKER, İlayda ERTAN ve Mustafa Kemal SAZAK Richmond, Helbling, Black Cat ve Highlights ortaklığında Antalya'da yapılan PEACE temalı Ues Elt seminerlerine katılmıştır. Sunay AKIN, Eduardo TRINDADE, Olha MADYLUS, Jeremy HARMER, Paul SELIGSON, Christine FRENCH CULLY, Gavin BIGGS, Andy SHAFFRON, Will GORDON, Ali ASHOURI, Özlem ŞENEL, Sam WHITTAM ve Steven OGDEN gibi isimlerin vermiş olduğu eğitimlere ve aktivitelere katılarak keyifle yepyeni bilgiler edinmişlerdir. Interaktif çalışmalara katılarak sınıf içerisinde kullanabilecekleri yeni oyunlar ve aktiviteler öğrenerek bilgilerini tazelemişlerdir.

20 Mart 2019

16. ODTÜ SAS GELENEKSEL SUALTI HOKEYİ TURNUVASINDA TAKIMIMIZDAN 2. LİK BAŞARISI

16. ODTÜ SAS Geleneksel Sualtı Hokeyi Turnuvası'nda, takımımız Erkekler B grubu 2. si oldu. Turnuvaya ev sahipliği yapan ODTÜ'ye turnuvada göstermiş oldukları ilgi ve dostluk için teşekkür ederiz. Erkan Koleji Sualtı Hokeyi takımımızı başarılarından dolayı tebrik ederiz.

20 Mart 2019

ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 104. YILINI ANDIK!

Erkan Okulları; Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Fen ve Anadolu Lisesi, Sağlık Meslek Lisesi, 18 Mart Çanakkale Zaferi anma etkinliğini gerçekleştirdi. Etkinlik saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Genel Koordinatörümüz İzzettin YÜZÇELİK, Sağlık Meslek Lisesi Tarih Öğretmenimiz Ferhat ÖZDEMİR’in konuşmalarının ardından Ortaokul, Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi öğrencilerimiz şiirlerini okudu. Anaokulu öğrencilerimizin tiyatro gösterisi ve Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerimizin oratoryo gösterisi ile etkinliğimiz son buldu. Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT, Anaokulu Müdürümüz Nema ALTUNTAŞ İlkokul ve Ortaokul Müdürümüz Nazmiye ÇABUK, Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi Müdürümüz Egemen YEŞİL, Sağlık Meslek Lisesi Müdürümüz Abdullah YAKAR’ın katılımından dolayı teşekkür ederiz. Etkinlikte emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz. Etkinliğimize ait görüntüleri IGTV kanalımızdan izleyebilirsiniz. 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 104. yıldönümünde Aziz şehitlerimizi saygıyla anıyoruz. Ruhları şad olsun.

18 Mart 2019

DÜNYA YAŞLILAR HAFTASI KUTLU OLSUN!

Dün ile bugün arasında köprü olan, milli tarihimizi, değerlerimizi, örf ve adetlerimizi bugünlere taşıyan, hayatın, yaşamın ve insan olmanın anlamını bulmamızda önderlik yapan, hayatımızın en değerli varlıklarının; "Dünya Yaşlılar Haftası" kutlu olsun.

18 Mart 2019

14 MART DÜNYA Pİ GÜNÜ’NÜ KUTLADIK!

Erkan Koleji; İlkokulu, Ortaokulu, Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi 14 Mart Dünya Pi Gününü kutladı. Kolejimizin Koordinatörü Burak HATİPOĞLU, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin katılımı ile renkli görüntüler yaşandı. Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

14 Mart 2019

ERKAN OKULLARI OLARAK, ADANA SAĞLIK FESTİVALİ’NDE YERİMİZİ ALDIK!

Erkan Okulları olarak, Adana Sağlık Festivali'nde yerimizi aldık. 14-15-16 Mart'ta Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'ndeki stadımıza sizleri de beklemekteyiz.

14 Mart 2019

HAKAN MENGÜÇ’ÜN KOLEJİMİZDE YAPMIŞ OLDUĞU SEMİNERE BASINDAN BÜYÜK İLGİ!

Erken Koleji ve Girne Amerikan Üniversitesinin iş birliği ile düzenlenen Hakan Mengüç'ün semineri basında geniş yer buldu.İlginiz için teşekkür ederiz.

08 Mart 2019

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN SERDAR HATİPOĞLU BASKETBOL TAKIMIMIZ İLE BULUŞTU

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Serdar HATİPOĞLU; Genel Koordinatör İzzettin YÜZÇELİK, basketbol takımımız ve öğretmenleri ile toplantı gerçekleştirdi. Serdar HATİPOĞLU, toplantıda basketbol takımımızla gurur duyduğunu ve Türkiye birinciliği için takımımızdan emin olduğunu dile getirdi ve Kolejimize kazandırmış oldukları zaferler için takımımızı ve öğretmenlerini tebrik etti.

07 Mart 2019

BASKETBOL TAKIMIMIZDAN ŞİMDİ DE BÖLGE ŞAMPİYONLUĞU ZAFERİ!

Kolejimizin basketbol takımı Kilis ilinde düzenlenen Basketbol Yıldız Erkek Bölge Şampiyonası'nda sırasıyla Ankara Arı Koleji, Antalya İstek Vakfı ve Niğde ODTÜ Koleji'nin takımları ile yapmış olduğu maçları zaferle sonuçlandırarak Bölge Şampiyonu oldu. Takımımız, kazanmış olduğu şampiyonluk ile 21 martta yapılacak olan Türkiye Şampiyonasının ikinci basamağı olan Anadolu Şampiyonasına gitmeye hak kazandı. Basketbol takımımızın bu başarısını tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz.

05 Mart 2019

HAKAN MENGÜÇ KOLEJİMİZİN KAMPÜSÜNDE ÖĞRENCİLERMİZ İLE BULUŞTU

Özgüven Geliştirmenin Yolları ve Stres Yönetimi" konulu semineri ile Hakan MENGÜÇ bugün Koleji'mizde öğrencilerimizle buluştu. Girne Amerikan Üniversitesi ve Kıbrıs Amerikan Üniversitesi'nin işbirliği ile enerji dolu geçen seminer sonunda ney ve semazen gösterisi ile güzel ve duygu dolu bir kapanış oldu. Oldukça keyifli geçen seminer videolarını Erkan Koleji instagram hesabında bulunan IG Tv kanalından izleyebilirsiniz.

04 Mart 2019

SATRANÇ TURNUVAMIZIN KAZANANLARI BELLİ OLDU!

M1 AVM'nin katkılarıyla Kolejimiz tarafından bu yıl 9.'su düzenlenen Geleneksel Satranç Turnuvamız sona erdi. 200 öğrencinin katıldığı turnuvamızda, Minikler, Küçükler ve Gençler kategorilerinin birincileri belirlendi. Dereceye giren öğrencilerimiz %100'e varan eğitim bursu kazandılar. Satranç Öğretmenimiz Gökhan ÖLMEZOĞLU’nun direktörlüğünü yaptığı, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Satranç İl Temsilcisi Yalçın GERGEROĞLU'nun da desteklerinin bulunduğu turnuva 6 tur olarak gerçekleşti. 2 gün süren ve hızlı satranç oyun kurallarının uygulandığı turnuvada; Minikler'de Artun ARLIER, Osman Mert EREZ, İzzet Eymen KOÇYİĞİT, Küçükler'de Aytuğ Kaan ERTAN, Mehmet YILMAZ, Hüseyin Kayra DÖRTGÖZ, Gençler'de ise Ömer Mete ZENGİN, İlayda BOĞA, Barkan GÖK isimli öğrenciler dereceye girdiler. Şampiyon sporculara plaketleri ve madalyaları Erkan Eğitim Kurumları Genel Koordinatörümüz İzzettin YÜZÇELİK, Halkla İlişkiler Müdiresi Aycan TEZCAN KORKUT, İlkokul-Ortaokul Müdiresi Nazmiye ÇABUK, Anaokulu Müdiresi Nema ALTUNTAŞ, İlkokul-Ortaokul Mdr. Yrd. Cihan FEDAKAR tarafından verildi. Turnuvanın her 3 kategorideki şampiyonları plaketlerini alırken aynı zamanda okulumuzdan yüzde 100, ikincileri yüzde 80, üçüncüleri ise yüzde 60 eğitim bursu kazandılar. Ödül töreninde konuşan Genel Koordinatörümüz İzzettin YÜZÇELİK ve Satranç öğretmenimiz Gökhan ÖLMEZOĞLU, turnuvaya katılan öğrencileri ve 2 gün boyunca çocuklarının geleceği için turnuvamızda bulunan ailelerini kutladılar.

03 Mart 2019

© 2018 ERKAN KOLEJİ | Tüm Hakları Saklıdır

Adana web tasarım, web yazılım, reklam hizmetleri