ANAOKULUMUZUN MİNİKLERİ EĞLENCE DOLU KARNE GÜNÜ ETKİNLİĞİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Erkan Koleji Anaokulu Karne Günü etkinliğini gerçekleştirdi. Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, Okul Müdürümüz Nema ALTUNBAŞ, Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT, öğretmenlerimiz ve velilerimizin katılımı ile gerçekleşen etkinliğimiz, dans Öğretmenimiz Egemen ACIMIŞ ve Mehtap ÖZDEMİR’in Bachata dansı ile son buldu. Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

14 Haziran 2019

ANAOKULU 5 YAŞ GRUBU ÖĞRENCİLERİMİZ EĞLENEREK ÖĞRENMENİN TADINI ÇIKARIYOR

Erkan Koleji Anaokulu 5 yaş grubu öğrencilerimiz bugün, Çocuk Yoga Eğitmeni Figen UÇAR’la birlikte eğlenerek öğrenmenin tadını çıkardılar.

31 Mayıs 2019

ERKAN KOLEJİNDE OKUL DIŞARIDA VE OYUN OYNAMA GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Okul dışarıda günü kapsamında açık havada öğrenmeyi ve eğlenmeyi geleneksel oyunlar eşliğinde Koleji'mizin kampüsünde gerçekleştirdik. Çocuklarımızın mutluluğunun gözünden okunduğu bu güzel etkinlikte emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

23 Mayıs 2019

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİMİZ ANNELER GÜNÜNÜ COŞKU İÇERİSİNDE KUTLADILAR

Erkan Koleji Anaokulu öğrencilerimiz, öğretmenleri ile beraber hazırladıkları etkinliklerle anneler gününü çoşku içerisinde kutladılar. Miniklerimizin şarkıları şiirleri ve gösterileri ile renklenen etkinlik, anneleri ile oynadıkları oyunlarla çok keyifli ve heyecanlı dakikaların yaşanmasına neden oldular. Etkinliğimize; Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, Anaokulu Müdürü Nema ALTUNTAŞ, Halkla İlişkiler Müdürü Aycan TEZCAN KORKUT, öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz katıldılar. Çoşku içerisinde geçen etkinliğin ardından, miniklerimiz satranç turnuvası etkinliğinide gerçekleştirdi. Dolu dolu geçen bu anlamlı günde, emeği olan öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

11 Mayıs 2019

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİMİZ 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI'NI BÜYÜK BİR COŞKUYLA KUTLADI

Erkan Koleji Anaokulumuz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğini çoşku içerisinde gerçekleştirdi. Yarınlarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Etkinlikte emeği geçen öğrenci ve öğretmenlerimizi kutluyor, bizleri yalnız bırakmadıkları için velilerimize teşekkür ediyoruz. Instagram IG TV kanalımızdan etkinlik gösterilerini izleyebillirsiniz

20 Nisan 2019

ANAOKULUMUZUN "İYİLİK YAP İZİ KALSIN" PROJESİ BASINDA GENİŞ YER BULDU

Erkan Koleji Anaokulu, öğretmen, öğrenci ve veli işbirliği ile başlatılan “iyilik yap izi kalsın” projesi basında da oldukça geniş yer buldu. İlginiz için teşekkür ederiz.

09 Nisan 2019

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİMİZ KARNELERİNİ ALDILAR

Kolejimizin Anaokulu öğrencileri 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılının ilk yarısını bitirdiler. Öğrencilerimiz karnelerini büyük bir sevinç, heyecan ve gururla aldılar. Tüm öğrenci ve velilerimize iyi tatiller dileriz.

ANAOKULUMUZUN 5 OCAK KUTLAMASI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Erkan Koleji Anaokulumuzun, 5 Ocak Adana'nın düşman işgalinden kurtuluş günü kapsamında, Real AVM'de coşku ve neşe içerisinde gerçekleştirdikleri etkinliğimiz büyük ilgi gördü. Minik öğrencilerimize ve öğretmenlerimize bu coşkulu kutlama için teşekkür ederiz.

ANAOKULUMUZUN VELİLERİNE İLKOKUL TANITIM SEMİNERİ YAPTIK

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılında 1. sınıfa başlayacak olan Kolejimizin anaokulu öğrencileri için Koordinatör'ümüz Sayın Burak Hatipoğlu ve İlkokul Okul Müdürü Sayın Nazmiye Çabuk, anaokulu öğrencilerimizin velilerine İlkokul Tanıtım Semineri yaptı. Okulda yaşam,okul-öğrenci ilişkisi, okul etkinlikleri ve ders işleyişleri, aile-çocuk ilişkisi ve doğru çocuk eğitimi gibi konuların yer aldığı seminerde; sınıf öğretmenlerimizin konuşmalarının ardından velilerimiz, öğretmenlerimiz ile birlikte ilkokul binamıza geçerek birebir sohbet ettiler. Katılan tüm velilerimize teşekkür ederiz.

22 Aralık 2018

ANAOKULUMUZUN YÖRESEL YEMEK ŞENLİĞİ

Anaokulu öğrencilerimizin ve öğretmenlerinin veliler ile birlikte hazırladığı yöresel yemek şenliği büyük ilgi gördü. Bir çok yöreye ait yemeklerin sergilendiği şenlikte velilerin yoğun katılımı ile hem yemek kültürünü hemde diğer şehirlerin kültürleri konu olarak işlenmiş oldu. Yemek şenliğinin ardından anaokulumuzun çok amaçlı salonunda müzikler eşliğinde çocuklar, velileri ve öğretmenlerimiz hem yemeklerini yeyip hem de eğlendiler.

04 Aralık 2018

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİMİZ 10 KASIM’DA ATA’MIZI ANDILAR

Erkan Koleji Anaokulu öğrencileri, ölümünün 80. Yıl dönümünde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı, özlem ve minnet duyguları ile andılar.

10 Kasım 2018

ANAOKULUMUZUN İLK GEZİSİ DİNOZORLAR PARKINA!

Erkan Koleji anaokulumuzun ilk gezi etkinliği Hayvanları Koruma Haftasında Jurassic Dinozorlar Parkına yapıldı. Sonbahar mevsiminin tüm güzelliğinin gözlemlendiği parkta nesli tükenmiş dinozorlar incelendi. Öğrencilerimiz hem eğlendiler hem öğrendiler.

ERKAN ANAOKULU ÖĞRENCİLERİMİZİN OKULDA İLK GÜN HEYECANI

Erkan Anaokulu Öğrencilerimizin Okulda ilk gün heyecanı

ANAOKULUMUZUN MİNİK AŞÇILARI

Erkan Koleji Anaokulu 5-B Sınıfının minik aşçıları, geleneksel tatlımız Aşureyi birlikte pişirdiler ve afiyetle yediler. Bu güzel etkinlikte emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

ANAOKULUMUZUN VELİ-ÖĞRETMEN TANIŞMA TOPLANTISI

Erkan Koleji Anaokulumuz 2018-2019 eğitim-öğretim yılının veli-öğretmen tanışma toplantısını yaptı. Toplantıda tüm branş ve sınıf öğretmenlerimiz velilerine kendilerini tanıtırken, aynı zamanda öğretim yılı planları hakkında bilgiler verdiler. Ayrıca yenilenen anaokulu binamız velilerimiz tarafından hoşgörü ve beğeni ile karşılandı. Öğrencilerimiz ise yeni anaokulu binamızda bulunan çok amaçlı salonda gönüllerince eğlendiler.

09 Eylül 2018

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİMİZİN MEZUNİYET CANLANDIRMASI

Erkan Koleji Anaokulu küçük yaş grubu öğrencilerinin yılsonu eğlenceleri kapsamındaki, mezuniyet günü canlandırmaları çok eğlenceli geçti. Umarız ilerleyen yıllarda gerçek mezuniyet törenlerini yine birlikte kutlarız.

05 Haziran 2018

ANAOKULUMUZUN BAHAR ŞENLİĞİ EĞLENCESİ

Erkan Koleji Anaokulu öğrencileri, okulumuzun hazırladığı Bahar Şenliği etkinliğinde doyasıya eğlendiler. Bahçemizde topluca yaptıkları tişört boyama etkinliğinde, başarılı çalışmalar sergilediler.

02 Haziran 2018

ANA OKULU ÖĞRENCİLERİMİZDEN MEZUNİYET GÖSTERİSİ

Erkan Koleji ana okulumuzdan mezun olan 5 yaş sınıfı öğrencileri hem mezuniyetlerini kutladılar hem de velilerine ve öğretmenlerine yıl sonu gösterisi sundular. Gösteriler ve mezuniyet sırasında öğretmenler ve veliler hem eğlenceli hem de duygu dolu bir çok an yaşadı. Öğrencilerimizin mezuniyetlerini kutlar, gelecek olan yaşantılarında başarılarının devam etmesini dileriz.

14 Mayıs 2018

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİMİZDEN YIL SONU GÖSTERİSİ

Erkan Koleji Ana okulu 4 yaş grubu öğrencileri yıl sonu gösterilerini büyük bir başarı ile sergilediler. Emeği geçen tüm öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

07 Mayıs 2018

ANNELER GÜNÜ KUTLAMASI

Erkan Koleji anaokulunun düzenlemiş olduğu "Bahar Şenliği ve Anneler Günü" etkinliğimizde Melek Annem konseptimiz, eğlenceli yarışmalar, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin müzik dinletisi ile velilerimiz ve öğrencilerimiz keyifli anlar yaşadı. Etkinlikte anaokulu öğrencileri koro halinde, anneleri için hazırladıkları "Bilmece" şarkısını söylediler.

30 Nisan 2018

Büyüklere Saygı Haftası

Erkan Koleji anaokulu öğrencileri Yaşlılar Haftası dolayısı ile yaptıkları  "Büyüklere Saygı” etkinliğinde aile büyüklerine olan saygı ve sevgilerini gösterdiler.

© 2018 ERKAN KOLEJİ | Tüm Hakları Saklıdır

Adana web tasarım, web yazılım, reklam hizmetleri