Çember Gazetesi Ekim Sayısı

Çember Gazetesi Yeni Sayısı Çıktı. (Türkçe ve İngilizce)

13 Ekim 2021

Erkan Koleji kapılarını çok özlediği öğrencilerine araladı.

Erkan Koleji kapılarını çok özlediği öğrencilerine araladı. Yeni eğitim öğretim yılımız tüm öğretmenlerimize, velilerimize ve öğrencilerimize hayırlı uğurlu gelsin ve sağlıkla mutlulukla dolu bir yıl olsun

06 Eylül 2021

VELİLERİMİZ İLE OKULA MERHABA KAHVALTIMIZ.

VELİLERİMİZ İLE OKULA MERHABA KAHVALTIMIZ. Velilerimizle yeni eğitim öğretim'e merhaba kahvaltısında buluştuk. Velilerimiz birbirleriyle tanışırken, öğretmenlerimiz yıl boyu uygulanacak eğitim sistemi ile ilgili bilgileri paylaştılar.

26 Ağustos 2021

Erkan Koleji Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerimizin çıkardığı Çember

Erkan Koleji Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerimizin çıkardığı "Çember" gazetesi, hem İngilizce hem de Türkçe hazırlanarak Mayıs sayısı web sitemizde siz değerli okurlarıyla buluşmuştur

31 Mayıs 2021

Erkan Koleji Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerimizin çıkardığı "Çember" gazetesi, bu ay ilk kez hem İngilizce hem de Türkçe hazırlanarak yeni sayısı web sitemizde siz değerli okurlarıyla buluşmuştur. İngilizce yayınında çeviri yapan öğrencilerimiz Hira Şar

Erkan Koleji Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerimizin çıkardığı "Çember" gazetesi, bu ay ilk kez hem İngilizce hem de Türkçe hazırlanarak yeni sayısı web sitemizde siz değerli okurlarıyla buluşmuştur. İngilizce yayınında çeviri yapan öğrencilerimiz Hira Şara Aslan, Ayşegül Kuruoğlu,Eren yerli,Masal Dogruc,Kağan Kurt,Oğulcan Yavuz'u tebrik ediyoruz.

04 Mayıs 2021

Öğrenciler Erkan Koleji Yönetiminde

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Öğrenciler Erkan Koleji Yönetiminde

23 Nisan 2021

Erkan Kolejinde sosyal mesafeli yüz yüze Bursluluk Sınavı

Erkan Kolejinde sosyal mesafeli yüz yüze Bursluluk Sınavı

21 Nisan 2021

ÇEMBER GAZETESİ ŞUBAT AYI SAYISI

ÇEMBER GAZETESİ ŞUBAT AYI SAYISI

01 Mart 2021

ÇEMBER GAZETESİ OCAK AYI SAYISI

ÇEMBER GAZETESİ OCAK AYI SAYISI

29 Ocak 2021

Erkan Koleji Fen ve Anadolu lisesi öğrencilerinin çıkarmış olduğu

Erkan Koleji Fen ve Anadolu lisesi öğrencilerinin çıkarmış olduğu "Çember" gazetesinin yeni sayısı cıktı. Emeği geçen tüm ögrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür

07 Ocak 2021

OKUL GAZETESİ KASIM SAYISI

Okul gazetemizin Kasım 2020 sayısı çıktı...

27 Kasım 2020

Erkanlı öğrenciler Ata’larını andılar

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikal edişinin 82’nci yıldönümünde Adana’da Erkan Koleji’nde de törenle anıldı. Erkan Koleji öğretmenleri ve öğrencileri, saat 9’u 5 geçe sirenlerin çalmasıyla birlikte Atatürk için saygı duruşunda bulundular. İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından gönderdeki Türk Bayrağı yarıya indirildi. Günün anlam ve önemini anlatan konuşmaların yapıldığı, şiirlerin okunduğu, müzik öğretmenlerinin Atatürk’ün sevdiği şarkıları seslendirdiği törende, Beden Eğitimi Öğretmeni Ali Erçolak ve öğrenciler Zeybek oynadılar. Okul binasına dev Türk Bayrağı ve Atatürk posterinin asıldığı törende, Atatürk’ün resmi bulunan, O’nun yolunu temsil eden ‘İzindeyiz’ yazılı 25 metrelik pankart da asıldı. Adana’da Erkan Koleji kampüslerinde ‘Unutmadık. Unutmayacağız’ temalı Atatürk köşeleri hazırlandı.

11 Kasım 2020

Erkan’dan MMO’ya eğitim avantajı

Adana’da pandemi sürecinde uzaktan eğitimdeki kalitesiyle de dikkat çeken Erkan Koleji, TMMOB Makine Mühendisleri Odası (MMO) Adana Şubesi ile eğitim protokolü imzaladı. MMO Adana Şube Başkan Vekili Kerem Şahin, Yönetim Kurulu Üyesi Burcu Kırkın, Şube Müdürü Hikmet Pekdur ile birlikte, Erkan Koleji’nin Çukurova Üniversitesi yakınındaki Merkez Kampüsü’nü ziyaret ettiler.

09 Kasım 2020

ERKANDA CUMHURİYET ÇOŞKUSU

ERKANDA CUMHURİYET ÇOŞKUSU Cumhuriyetin kuruluşunun 97’nci yıldönümü Adana’nın eğitimdeki yükselen değeri Erkan Koleji’nde de büyük coşku içerisinde kutlandı.

30 Ekim 2020

Erkan Kolejinde yeni dönem başladı ve Öğretmenlere Ders başı semineri müzik ile başladı. seminerimizin konuğu Eğitmen /Fütürist / Tedx konuşmacısı Fırat UZER

Erkan Kolejinde yeni dönem Başladı. ve Öğretmenlere Ders başı semineri müzik ile başladı. seminerimizin konuğu Eğitmen /Fütürist / Tedx konuşmacısı Fırat UZER

15 Ekim 2020

Erkan Koleji basketbol takımımız yine geleneği bozmadı ve yine A ve B kategorisinde Adana şampiyonu oldu.

Erkan Koleji basketbol takımımız yine geleneği bozmadı ve yine A ve B kategorisinde Adana şampiyonu oldu.Tüm sporcularımızı, öğretmenlerimizi ve antrenörlerimizi kutluyoruz

16 Ocak 2020

Çukurova Kaymakamımız Sayın Osman SARI’yı, Erkan Okulları Genel Koordinatörümüz Kamil GÜDEN ve Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT makamında ziyaret ettiler.

Çukurova Kaymakamımız Sayın Osman SARI’yı, Erkan Okulları Genel Koordinatörümüz Kamil GÜDEN ve Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT makamında ziyaret ettiler. 2020-2021 Eğitim Öğretim yılında eğitim verecek olan Erkan Koleji Çukurova kampüsümüz hakkında bilgi verdiler . Çukurova Kaymakamımız Sayın Osman SARI’ya destekleri için teşekkür ederiz.

27 Aralık 2019

Çukurova Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan DAĞLI’yı, Erkan Okulları Genel Koordinatörümüz Kamil GÜDEN ve Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT makamında ziyaret ettiler.

Çukurova Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan DAĞLI’yı, Erkan Okulları Genel Koordinatörümüz Kamil GÜDEN ve Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT makamında ziyaret ettiler. 2020-2021 Eğitim Öğretim yılında eğitim verecek olan Erkan Koleji Çukurova kampüsümüz hakkında bilgi verdiler . Çukurova Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ayhan DAĞLI’ya destekleri için teşekkür ederiz.

27 Aralık 2019

Çukurova Belediye Başkanı Sn. Soner ÇETİN’e Erkan Okulları Genel Koordinatörümüz Kamil GÜDEN ve Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT ziyaret gerçekleştirdiler.

Çukurova Belediye Başkanı Sn. Soner ÇETİN’e Erkan Okulları Genel Koordinatörümüz Kamil GÜDEN ve Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT ziyaret gerçekleştirdiler. Çukurova Belediyesi çalışanlarına özel, Erkan Okulları ve Erkan Eğitim Kurumlarına kayıt yaptırdıklarında yararlanabilecekleri bir protokol imzaladılar. Çukurova Belediye Başkanı Soner ÇETİN’e teşekkür ederiz.

24 Aralık 2019

Erkan Vip Ortaokulu öğrencimiz Burcu Aliye BULUT Ankara’da düzenlenen Bölge Karması yarışlarında Bölge Birincisi olmuştur.

Erkan Vip Ortaokulu öğrencimiz Burcu Aliye BULUT Ankara’da düzenlenen Bölge Karması yarışlarında Bölge Birincisi olmuştur. Milli takım ile birlikte Uluslararası müsabakalara katılıp ülkemizi temsil edecektir. Öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

03 Aralık 2019

© 2018 ERKAN KOLEJİ | Tüm Hakları Saklıdır

Adana web tasarım, web yazılım, reklam hizmetleri