2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SEMİNER DÖNEMİMİZ DEVAM EDİYOR

2019-2020 Eğitim Öğretim yılı seminer dönemi kapsamında Psikiyatrist - Psikoterapist Dr. Sabri YURDAKUL "İş Yaşamında Motivasyon ve Verimi Arttırma" konulu seminerini kolejimizin tiyatro salonunda gerçekleştirdi. Değerli paylaşımları için Sabri beye teşekkür ederiz.

29 Ağustos 2019

2019 - 2020 Eğitim Öğretim yılı seminer dönemi

2019 - 2020 Eğitim Öğretim yılı seminer dönemi kapsamında Eğitmen - Fütürist - Tedx Konuşmacısı Fırat UZER "Mutluluk Avuçlarımdaki Okulda" konulu seminerini kökenimizin tiyatro salonunda gerçekleştirdi. Değerli paylaşımları için Fırat beye teşekkür ederiz.

28 Ağustos 2019

ACIBADEM HASTANESİ UZMAN DİYETİSYEN ÇİSEM GÜNDÜZ GİZİR ERKAN KOLEJI KAMPÜSÜMÜZDE SEMINER VERDI

2019-2020 Eğitim Öğretim yılı seminer dönemi kapsamında Acıbadem Hastanesi Uzman Diyetisyen Çisem GÜNDÜZ GİZİR “Okul Hayatında Beslenme Önerileri” konulu seminerini kolejimizin tiyatro salonunda gerçekleştirdi. Değerli paylaşımları için Çisem hanıma teşekkür ederiz.

27 Ağustos 2019

2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI SEMİNER DÖNEMİMİZ BAŞLADI

2019-2020 Eğitim Öğretim yılı seminer dönemimiz Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Genel Koordinatörümüz İzzettin YÜZÇELİK’in konuşması ile devam etti. Yeni Eğitim Öğretim dönemi tüm öğretmenlerimize hayırlı olsun. Başarı dolu bir yıl geçirmek dileğiyle.

26 Ağustos 2019

ANAOKULUMUZUN MİNİKLERİ EĞLENCE DOLU KARNE GÜNÜ ETKİNLİĞİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Erkan Koleji Anaokulu Karne Günü etkinliğini gerçekleştirdi. Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, Okul Müdürümüz Nema ALTUNBAŞ, Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT, öğretmenlerimiz ve velilerimizin katılımı ile gerçekleşen etkinliğimiz, dans Öğretmenimiz Egemen ACIMIŞ ve Mehtap ÖZDEMİR’in Bachata dansı ile son buldu. Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

14 Haziran 2019

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINI TAMAMLADIK

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılını tamamladık. Okullarımızda bugün karne heyecanı vardı. Dopdolu bir yaz tatili geçirmenizi dileriz.

14 Haziran 2019

4. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN MEZUNİYET BALOSUNU GERÇEKLEŞTİRDİK

Erkan Koleji İlkokulu mezuniyet balosunu Seyhan Oteli’nde gerçekleştirdi. Bu anlamlı gece; Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, Okul Müdürümüz Nazmiye ÇABUK, Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizin katılımı ile şenlendi. Erkan ortaokul sıralarında görüşmek dileğiyle.

13 Haziran 2019

8. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN MEZUNİYET BALOSUNU GERÇEKLEŞTİRDİK

Erkan Koleji Ortaokulu mezuniyet balosunu Seyhan Oteli’nde gerçekleştirdi. Bu anlamlı gece; Genel Eğitim Koordinatörümüz İzzettin YÜZÇELİK, Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, Okul Müdürümüz Nazmiye ÇABUK, Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin katılımı ile şenlendi. Ortaokulumuzdan mezun olan öğrencilerimize başarı ve mutluluk dolu bir hayat diliyoruz.

12 Haziran 2019

ANAOKULU 5 YAŞ GRUBU ÖĞRENCİLERİMİZ EĞLENEREK ÖĞRENMENİN TADINI ÇIKARIYOR

Erkan Koleji Anaokulu 5 yaş grubu öğrencilerimiz bugün, Çocuk Yoga Eğitmeni Figen UÇAR’la birlikte eğlenerek öğrenmenin tadını çıkardılar.

31 Mayıs 2019

ERKAN KOLEJİ'NDE BAŞARILAR ARDI ARDINA GELMEYE DEVAM EDİYOR

Okullararası Adana Şampiyonası Minik B Erkek grubu yarışlarında; Osman Erdem ERDEMLİOĞLU Kuzey EVREN Güney EVREN Mustafa Şahin ÖZDURAN 50 m Karışık Bayrak yarışmasında takım olarak Adana 1. oldular. Yarışların toplamında Erkan Koleji Adana 2. oldu. Okullararası Adana Şampiyonası Minik B Kız grubu yarışlarında; Cemile Asya HATİPOĞLU 100 m Serbest müsabakasında 4. olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

31 Mayıs 2019

YILIN YILDIZ SINIFINI SEÇTİK

Erkan Koleji İlkokulu, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı boyunca en temiz olan sınıfını belirledi. Temiz ve düzenli olma alışkanlıklarını kazanan sınıfımız “⭐️Yıldız Sınıfı” olarak bu yılı tamamladılar. Hayatları boyunca temizlik alışkanlıklarını sürdürmelerini dileriz.

29 Mayıs 2019

YILIN GÜNEŞ SINIFINI SEÇTİK

Erkan Koleji İlkokulu, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı boyunca en iyi beslenen sınıfını belirledi. Düzenli beslenme alışkanlıklarını kazanan sınıfımız “

29 Mayıs 2019

ERKAN KOLEJİNDE COŞKU VE DUYGU DOLU MEZUNİYET TÖRENİ

Erkan Koleji Geleneksel Mezuniyet Töreni kapsamında, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının kutlamasını kampüsümüzde gerçekleştirdik. Yönetim Kurulu Başkanımız Serdar HATİPOĞLU, Eşi Özlem HATİPOĞLU, Genel Eğitim Koordinatörümüz İzzettin YÜZÇELİK, Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, İlkokul ve Ortaokul Müdürümüz Nazmiye ÇABUK, Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi Müdürümüz Egemen YEŞİL, Anaokulu Müdürümüz Nema ALTUNTAŞ, Sağlık Lisesi Müdürümüz Abdullah YAKAR, Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve değerli velilerimizin katılımı ile gerçekleşen mezuniyet törenimiz çoşku ve duygu dolu anların yaşanmasına vesile oldu. gecemiz canlı müzik ve geleneksel etli pilav ikramı ile sona erdi. Bu güzel geceye katılan değerli misafirlerimize teşekkür eder, mezun olan öğrencilerimize sağlık ve başarı dolu bir hayat dileriz, yolunuz açık olsun.

25 Mayıs 2019

12. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ GURURLA TAŞIDIKLARI KUTSAL EMANETLERİNİ 11. SINIF ÖĞRENCİLERİNE TESLİM ETTİLER

Erkan Koleji Geleneksel Mezuniyet Töreni kapsamında, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının kutlamasını kampüsümüzde gerçekleştirdiğimiz programımızın bayrak teslim töreninde; 12. sınıf öğrencilerimizin gururla taşıdıkları kutsal emanetleri olan Türk Bayrağımızı ve Erkan Koleji flamasını, 11. sınıf öğrencilerine teslim ettiler. 11. Sınıf öğrencilerimiz de gururla aldıkları emanetlerini aynı gururla taşıyıp gelecek nesillere emanet edeceklerini dile getirdiler.

25 Mayıs 2019

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SERDAR HATİPOĞLU ORTAOKUL VE LİSE BİRİNCİSİ ÖĞRENCİLERİMİZE PLAKET VE SERTİFİKALARINI TAKDİM ETTİ

Erkan Koleji Geleneksel Mezuniyet Töreni kapsamında, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının kutlamasını kampüsümüzde gerçekleştirdiğimiz programımızda; Yönetim Kurulu Başkanımız Serdar HATİPOĞLU okul birincilerine plaket ve sertifikalarını takdim etti. Ortaokul birincisi öğrencimiz Umut OK ile yaş kütüğüne ismini yazdıran Anadolu Lisesi birincisi öğrencimiz Ozan BAKAR'ı tebrik ederiz. Bundan sonraki yaşamlarında sağlık, mutluluk ve kariyer dolu bir hayat temenni ederiz.

25 Mayıs 2019

MEZUN OLAN ÖĞRENCİLERİMİZE PLAKET VE SERTİFİKALARI TAKDİM EDİLDİ

Erkan Koleji Geleneksel Mezuniyet Töreni kapsamında, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının kutlamasını kampüsümüzde gerçekleştirdiğimiz programımızda; mezun olan öğrencilerimize plaket ve başarı belgeleri takdim edildi. Yönetim Kurulu Başkanımız Serdar HATİPOĞLU, Genel Koordinatörümüz Izzettin YÜZÇELİK, Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Nazmiye ÇABUK, Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Egemen YEŞİL, Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT ve öğretmenlerimiz tarafından plaket ve sertifikaları verilen tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.

25 Mayıs 2019

ERKAN KOLEJİNDE OKUL DIŞARIDA VE OYUN OYNAMA GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Okul dışarıda günü kapsamında açık havada öğrenmeyi ve eğlenmeyi geleneksel oyunlar eşliğinde Koleji'mizin kampüsünde gerçekleştirdik. Çocuklarımızın mutluluğunun gözünden okunduğu bu güzel etkinlikte emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

23 Mayıs 2019

5. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ MODERN CINDIRELLA OYUNUNU SAHNELEDİLER

Erkan Koleji Ortaokulu 5.sınıf öğrencilerimiz Modern Cinderella oyununu sahnelediler. Yabancı Diller Bölüm Başkanımız İpek ÖZ, İngilizce Öğretmenlerimiz; Tuğba BÜKER, Mustafa Kemal SAZAK, Duygu KAR, Tuba KAYA ve Inga DEMİR’in moderatörlüğünde hazırlanan güncel hayata uyarlanmış Modern Cinderella oyunumuza; Genel Eğitim Koordinatörümüz İzzettin YÜZÇELİK, Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, İlkokul ve Ortaokul Müdürümüz Nazmiye ÇABUK, Fen ve Anadolu Lisesi Müdürümüz Egemen YEŞİL, Sağlık Meslek Lisesi Müdürümüz Abdullah YAKAR, Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT, öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin katılımı ile gerçekleştirildi. Müzik öğretmenimiz Tuğçe KÜTÜKOĞLU, Koordinatörümüz BURAK HATİPOĞLU, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimize verdikleri emeklerinden dolayı teşekkür ederiz

22 Mayıs 2019

19 MAYIS'TA ULU ÖNDERİMİZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü SAYGI, SEVGİ VE MİNNET İLE BİR KEZ DAHA ANDIK

Erkan Koleji Fen ve Anadolu lisesi, ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerimiz ile beraber 19 Mayıs'ta Ulu Önderimiz Atatürk’ü saygı ve sevgi ile bir kez daha andık. Genel Eğitim Koordinatörümüz İzzettin YÜZÇELİK, Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Egemen YEŞİL, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Nazmiye ÇABUK, Halkla İlişkiler Müdürümüz Aycan TEZCAN KORKUT, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin katıldığı törenimiz; Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından, tarih öğretmenimiz Ahmet ÖZER'in günün anlam ve önemine dair konuşması, Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerimizin sunmuş oldukları şiir, oratoryo gösterisi ve canlı müzik performansı ile devam etti. Bu anlamlı törende emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederken, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ü bir kez daha saygı, sevgi, minnet ve özlemle anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

20 Mayıs 2019

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİMİZ ANNELER GÜNÜNÜ COŞKU İÇERİSİNDE KUTLADILAR

Erkan Koleji Anaokulu öğrencilerimiz, öğretmenleri ile beraber hazırladıkları etkinliklerle anneler gününü çoşku içerisinde kutladılar. Miniklerimizin şarkıları şiirleri ve gösterileri ile renklenen etkinlik, anneleri ile oynadıkları oyunlarla çok keyifli ve heyecanlı dakikaların yaşanmasına neden oldular. Etkinliğimize; Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, Anaokulu Müdürü Nema ALTUNTAŞ, Halkla İlişkiler Müdürü Aycan TEZCAN KORKUT, öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz katıldılar. Çoşku içerisinde geçen etkinliğin ardından, miniklerimiz satranç turnuvası etkinliğinide gerçekleştirdi. Dolu dolu geçen bu anlamlı günde, emeği olan öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

11 Mayıs 2019

ANKA YAYIN KULUBÜ ÖĞRENCİLERİMİZDEN MOLİERE'İN CİMRİ ADLI TİYATRO OYUNU

Erkan Koleji, Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerimizden oluşan Anka Yayın Kulübü’nün hazırlamış ve sahnelemiş olduğu, Edebiyat Öğretmenimiz Çimen YALÇIN ve Matematik Öğretmenimiz Mehmet Emin ATAŞ’ın moderatörlüğünde Moliere'in Cimri adlı tiyatro oyununu sergilediler. Koordinatörümüz Burak HATİPOĞLU, İlkokul ve Ortaokul Müdürümüz Nazmiye ÇABUK, Fen ve Anadolu Lisesi Müdürümüz Egemen YEŞİL, Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Tiyatro Topluluğu, öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin katıldığı tiyatro gösterisi büyük ilgi ve beğeni ile izlendi. Etkileyici tiyatro gösterisi için emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

10 Mayıs 2019

© 2018 ERKAN KOLEJİ | Tüm Hakları Saklıdır

Adana web tasarım, web yazılım, reklam hizmetleri