ERKANLI ÖĞRENCİLERİN KOSTÜM PARTİSİ

ERKANLI ÖĞRENCİLERİN KOSTÜM PARTİSİ

15 Kasım 2021

ERKAN KOLEJİ KARİYER GÜNLERİ

Erkan Kolejinin degerli ögrencilerine farklı meslek gruplarını işlerinde başarılı insanlar ile anlatmayı hedeflediğimiz "Gelecege Yön Ver"projemiz yine dopdolu bir canlı yayınla ve harika bir konuk ile bizlerle...Bu ayki konuğumuz İstanbul Medipol Ünibersitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Ana Bilim Dali Radyoloji uzmanı Prof.Dr.Erol AKGÜL.14 Şubat Pazar gunu instagram sayfamızdan canlı yayınlanacak olan sohbetimizde bize vakit ayırdığı ve bizi bu projede desteklediği için Prof.Dr.Erol AKGÜL 'e çok teşekkür ediyoruz. @erkan.koleji @erkancukurovakampusu @erkanegitimkurumlari @girisimselnororadyoloj @erolakgul @istanbul.medipol #erkanokullari #tıpfakültesi #kariyergünleri #geleceğeyönver #fenlisesi #anadolulisesi #ortaokul

19 Şubat 2021

2021-2022 Eğitim Öğretim yılı için 1.sınıf öğretmenlerimiz ile sosyal mesafeli tanışma toplantımızı gerçekleştirdik.

1.sınıf öğretmenlerimiz ile sosyal mesafeli tanışma toplantımızı gerçekleştirdik. 2021-2022 eğitim öğretim yılında çocukları 1. sınıfa başlayacak velilerimiz ile öğretmenlerimizin sohbetleri oldukça keyifli geçti.

07 Ocak 2021

Lösemi değil iyilik bulaşır'' Erkan Okulları olarak 2-8 kasım Lösemili Çocuk Haftası'nı unutmuyoruz

Lösemi değil iyilik bulaşır'' Erkan Okulları olarak 2-8 kasım Lösemili Çocuk Haftası'nı unutmuyoruz. @erkan.koleji @erkanegitimkurumlari @erkancukurovakampusu @urfaerkanteknolojikoleji @teknoloji_koleji @teknoloji.koleji #adanadaeğitim #adanaegitimrehberi #lösemideğiliyilikbulaşır #lösemiliçocuklarhaftası

03 Kasım 2020

EY YÜKSELEN YENİ NESİL

Bundan tam 97 yıl önce ulu önder Atatürk "EY YÜKSELEN YENİ NESİL! İSTİKBAL SİZSİNİZ. CUMHURİYETİ BİZ KURDUK,ONU YÜKSELTECEK VE YAŞATACAK SİZSİNİZ" dedi. Erkan Kolejinin Cumhuriyet çocukları Ata'larına verdikleri sözü Cumhuriyetin 97.yılında birkez daha tekrar ettiler.... 29 Ekim Cumhurriyet Bayramınız kutlu olsun. @erkan.koleji @erkanegitimkurumlari @erkancukurovakampusu @adanaegitimrehberi #erkanokullari #adanaegitimrehberi #adanadaeğitim #adanadayasam

28 Ekim 2020

Erkan Koleji'nden yine bir ilk.16 Kasım ara tatilinde sınavlara hazırlık kampı

Erkan Koleji'nden yine bir ilk.16 Kasım ara tatilinde sınavlara hazırlık kampımız olacaktır. @erkancukurovakampusu @erkan.koleji @erkanegitimkurumlari #adanadaegitim #adanaegitimrehberi

17 Ekim 2020

2020/2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SEMİNER PROGRAMI

2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SEMİNER PROGRAMINDAN Psikolog Hatice Ertuğrul'un Katılımı ile çok verimli ve anlamlı kareler...

15 Ekim 2020

Online seminerimizin konuğu Eğitmen /Fütürist / Tedx konuşmacısı Fırat UZER

"Öğretmenlerle Pandemi Sohbetleri" konulu semineri ile 23 Haziran Salı günü Zoom’da tüm öğretmenlerimiz ile buluşuyor.

23 Haziran 2020

“Z Kuşağı Özelinde Uzaktan Eğitim” semineri ile Prof. Dr. Meltem Huri BATURAY Eğitim Teknoloğu, 28 Mayıs saat 18.00’de Erkan Eğitim Kurumları ve Erkan Okulları eğitimcilerine Zoom üzerinden seminer verecektir. Bütün eğitimcilerimizin katılımını önemle ric

“Z Kuşağı Özelinde Uzaktan Eğitim” semineri ile Prof. Dr. Meltem Huri BATURAY Eğitim Teknoloğu, 28 Mayıs saat 18.00’de Erkan Eğitim Kurumları ve Erkan Okulları eğitimcilerine Zoom üzerinden seminer verecektir. Bütün eğitimcilerimizin katılımını önemle rica ederiz.

26 Mayıs 2020

Fen ve Anadolu Lisesi Rehber öğretmenimiz Tülin KİRAZ, 22 Mayıs Cuma günü saat 20.30'da

Fen ve Anadolu Lisesi Rehber öğretmenimiz Tülin KİRAZ, 22 Mayıs Cuma günü saat 20.30'da "Lisede ders ve alan seçimi; Meslek Seçiminde Kritik Nokta" semineri ile 10. sınıf öğrencilerimizle Zoom'da yayında.

21 Mayıs 2020

Yeni Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri sebebi ile ülke genelinde #evdekal sürecindeyiz. Tüm lise öğrencilerimiz ve velilerimiz için "Geleceğine Yön Ver'' projemiz artık canlı yayında olacak.

Kariyer günlerimizin ilk canlı yayın konuğu Adana Baro Başkanı Avukat Veli KÜÇÜK; avukatlık mesleğinin incelikleri, önemi, eğitim süreci ile ilgili bizleri aydınlatacaktır. Değerli velilerimiz ve öğrencilerimizi 14 Nisan Salı günü saat 19.00’da @erkan.koleji instagram hesabımızda canlı yayında Av. Veli KÜÇÜK ile sohbetimize davet ediyoruz.

13 Nisan 2020

Yeni Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri sebebi ile ülke genelinde #evdekal sürecindeyiz.

Erkan Okulları olarak #evdekal sürecinde öğrencilerimiz ve velilerimiz için; Okul öncesi öğretmeni Çiğdem ÇELEBİ ve Marmelat 3 Nisan cuma günü saat 19.00’da @erkan.koleji instagram hesabımızda canlı yayında Marmelat ile sohbet edecekler. Değerli velilerimiz ve öğrencilerimizi sayfamızda ki canlı yayınımıza davet ediyoruz.

02 Nisan 2020

Milletimizin bağımsızlığa ve kutsal değerlerine olan inancını destanlaştıran İstiklal Marşımızın, Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından Milli Marş olarak kabul edilişinin 99. yıl dönümü

Milletimizin bağımsızlığa ve kutsal değerlerine olan inancını destanlaştıran İstiklal Marşımızın, Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından Milli Marş olarak kabul edilişinin 99. yıl dönümünü kolejimizde çoşku içerisinde kutladık. Etkinliğimize Genel Koordinatörümüz İzzettin YÜZÇELİK, İlkokul ve Ortaokul Müdürümüz Nazmiye ÇABUK, Fen ve Anadolu Lisesi Müdürümüz Egemen YEŞİL, Sağlık Lisesi Müdürümüz Abdullah YAKAR, Anaokulu Müdürümüz Nema ALTUNTAŞ, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz katıldı. Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

12 Mart 2020

İstiklal Marşı’mızın kabulünün 99. yıldönümü kolejimizde çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor.

İstiklal Marşı’mızın kabulünün 99. yıldönümü kolejimizde çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor. Fen ve Anadolu Lisesinin hazırlamış olduğu etkinliğe Genel Koordinatörümüz İzzettin YÜZÇELİK, İlkokul ve Ortaokul Müdürümüz Nazmiye ÇABUK, Fen ve Anadolu Lisesi Müdürümüz Egemen YEŞİL, Anaokulu Müdürümüz Nema ALTUNTAŞ, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz katıldılar. Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

12 Mart 2020

Erkan Koleji Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar gününe özel hazırladığı “Kadın” temalı şiir dinletimiz

Erkan Koleji Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar gününe özel hazırladığı “Kadın” temalı şiir dinletimiz Genel Koordinatörümüz İzzettin YÜZÇELİK,Fen ve Anadolu Müdürümüz Egemen YEŞİL,İlk Okul ve Ortaokul Müdürümüz Nazmiye ÇABUK,Sağlık Lisesi Müdürümüz Abdullah YAKAR’ın katılımları ile büyük bir coşku icinde geçti.

09 Mart 2020

29 Mart-1Şubat tarihleri atasında gerçekleşen 10.Geleneksel Satranç Turnuvası

29 Mart-1Şubat tarihleri atasında gerçekleşen 10.Geleneksel Satranç Turnuvası satranç sporuna gönül vermiş 250 sporcunun katılımı ile @01burdaavm de gerçekleşti.Dereceye giren sporculara ödüllerini Erkan Eğitim Kurumları Genel Koordinatörü İzzettin YÜZÇELİK,Erkan Koleji Okul Müdürümüz Nazmiye ÇABUK, Esas 01 Burda AVM Pazarlama Müdürü Pınar KEFELİ,Turnuva direktörümüz Gökhan ÖLMEZOĞLU öğretmenlerimiz ve idarecilerimiz verdiler.

02 Mart 2020

Prof.Dr Hatice Gülen İstanbul Bilgi Üniversitesi Genetik ve Biyomühendislik Bölüm Başkanı

Prof.Dr Hatice Gülen İstanbul Bilgi Üniversitesi Bölüm Başkanı Erkan Koleji Fen ve Anadolu Lisesi Öğrencilerimiz ile Genetik ve Biyomühendislik Alanıyla İlgili Seminer Gerçekleştirdi.

29 Şubat 2020

22-23 Şubat da gerçekleştirdiğimiz bursluluk sınavımıza gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz

22-23 Şubat da gerçekleştirdiğimiz bursluluk sınavımıza gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz

22 Şubat 2020

ULUSLARARASI KİTAP PAYLAŞIM GÜNÜ

CELEBRATE İNTERNATİONAL BOOK GIVING DAY (ULUSLARARASI KİTAP PAYLAŞIM GÜNÜ) 14 ŞUBAT'TA TÜM ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİN KATILIMIYLA BÜYÜK BİR ÇOŞKUYLA KUTLANDI.ETKİNLİKTE ÖĞRENCİLER,ÖĞRETMENLER VE İDARECİLER KÜTÜPHANELERİNDEN İSTEDİKLERİ BİR KİTABI KİTAP KUMBARALARINA ATIP KARŞILIĞINDA AYNI KUMBARALARDAN RASGELE BİRER KİTAP ÇEKTİ.

14 Şubat 2020

© 2018 ERKAN KOLEJİ | Tüm Hakları Saklıdır

Adana web tasarım, web yazılım, reklam hizmetleri