Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde, Kolejimizin öğretmen ve öğrencilerinin düzenlediği “Sanat Gecesi” etkinliğimizi gerçekleştirdik.
Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde, Kolejimizin öğretmen ve öğrencilerinin düzenlediği “Sanat Gecesi” etkinliğimizi gerçekleştirdik. Renkli görüntülerin yaşandığı çoşku dolu Sanat Gecesi’nde emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

BENZER ETKİNLİKLER

Erkan koleji 8.sınıf öğrencimiz Asya Naz EŞİYOK ve partneri Erkan teknoloji koleji 10.sınıf öğrencimiz Eyüp Yiğit YALÇIN TDSF Sportif Salsa Şampiyonasında eşli kategoride 1.olmuşlardır.

Öğrencilerimizden bir gurur daha...Erkan koleji 8.sınıf öğrencimiz Asya Naz EŞİYOK ve partneri Erkan teknoloji koleji 10.sınıf öğrencimiz Eyüp Yiğit YALÇIN TDSF Sportif Salsa Şampiyonasında eşli kategoride 1.olmuşlardır.Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarılarının devamını dileriz

18 Ocak 2020

Erkan koleji’nin akademik,sosyal,kültürel,sanatsalar sportif faaliyetlerde de öğrencilerinin her zaman yanında olduğunu bir kez daha göstermiştir.Erkan koleji 7.sınıf öğrencimiz Sude Naz DURA yüzme müsabakalarında 100 metre serbest 4.lük,100 metre kelebek

Arka arkaya gelen başarı haberleri,Erkan koleji’nin akademik,sosyal,kültürel,sanatsalar sportif faaliyetlerde de öğrencilerinin her zaman yanında olduğunu bir kez daha göstermiştir.Erkan koleji 7.sınıf öğrencimiz Sude Naz DURA yüzme müsabakalarında 100 metre serbest 4.lük,100 metre kelebek 2.lik,100 metre kurbağa 3.lük,50metre sırt üstü’nde 2.lik kazanmıştır.Öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

18 Ocak 2020

Erkan koleji İlkokul 1. Sınıf öğrencilerimizin okuma bayramı çoşku içerisinde geçti.

Erkan koleji İlkokul 1. Sınıf öğrencilerimizin okuma bayramı çoşku içerisinde geçti.

16 Ocak 2020

© 2018 ERKAN KOLEJİ | Tüm Hakları Saklıdır

Adana web tasarım, web yazılım, reklam hizmetleri